01.01.2014 (13:00)

Rockowa Setka 2013 - sprawdź pełną listę!Arctic Monkeys, Imagine Dragons i Kult - tak wygląda pierwsza trójka Rockowej Setki 2013. Słuchacze EskiROCK wybrali najlepsze rockowe piosenki ostatnich miesięcy.

Najlepszą rockową piosenką 2013 roku okazał się singiel grupy Arctic Monkeys "Do I Wanna Know?". Nic dziwnego, płyta "AM", z której pochodzi ten kawałek to jeden z najważniejszych albumów ostatnich miesięcy. Na drugim miejscu Rockowej Setki 2013 znaleźli się rewelacyjni debiutanci z Imagine Dragons z hitem "Radioactive".  Trzecie miejsce należy do najwyżej notowanego polskiego utworu, czyli kawałka "Prosto" grupy Kult.
 
Rockowa Setka 2013:

1. Do I Wanna Know? - Arctic Monkeys
2. Radioactive - Imagine Dragons
3. Prosto - Kult
4. Up In The Air - Thirty Seconds to Mars
5. Sirens - Pearl Jam
6. Nieznajomy - Dawid Podsiadło
7. Things We Lost In The Fire - Bastille
8. You Do Something To Me (live acoustic in London) - Skunk Anansie
9. Love Illumination - Franz Ferdinand
10. Graffiti On The Train - Stereophonics

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz