Anna Skalik

24.01.2014 (16:42)

ROCKOWA PREMIERA: U2 - Invisible. Nowy numer będzie dostępny tylko przez 24 h! [VIDEO]Zespół U2 przekazał numer Invisible na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS. Nowa piosenka będzie dostępna za darmo na iTunes od 2 lutego 2014 - i tylko przez 24 h. Zobacz, gdzie można pobrać Invisible grupy U2.

Legenda rocka, zespół U2, słynie ze swojej charytatywnej działalności. Muzycy od lat angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Po raz kolejny pokazali, że ludzki los nie jest im obojętny.

Muzycy z U2 przekazali swój najnowszy numer - Invisible - na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS na całym świecie. Piosenka już 2 lutego 2014 będzie dostępna na iTunes. Będzie można ją pobrać za darmo, ale tylko przez 24 godziny. Za każde ściągnięcie numeru Bank Of America przekaże organizacji RED 1 dolara. Cała zebrana suma trafi do Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki <<<

Nowa piosenka U2- Invisible, została wyprodukowana przez Danger Mouse'a i zmiksowana przez Toma Emlhirsta. Ponadto, podczas Super Bowl 2014- 2 lutego - zostanie wyemitowana reklama z fragmentem teledysku U2 - Invisible.

Numer Invisible zespołu U2 będzie dostępny wyłącznie na iTunes.

>>> OWF 2014: Pixies kolejną gwiazdą na Orange Warsaw Festival 2014 <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Levi's x STAR WARS galaktyczna kolekcja wkrótce w sklepach

  2019-10-23
  Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery Star Wars: Część IV - Nowa Nadzieja, legendarna seria  fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucaslm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię lmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.
 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • Krzysztof Ibisz w Cyberpunk 2077. Oto nowy hit, który podbija sieć [WIDEO]

  2019-10-23
  Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Każdy przeciek powoduje szybsze bicie serc fanów, jednak ta informacja wywołała równie duże poruszenie. Krzysztof Ibisz w Cyberpunku? O co chodzi?
 • Vans przedstawia nową odsłonę butów UltraRange 3D Chelsea Mid MTE

  2019-10-23
  Niezależnie od miejsca, które eksplorujesz, najnowszy model UltraRange łączy zaawansowaną technologię z podwyższonym komfortem, zapewniając najlepszą funkcjonalność i wszechstronność.
 • Happysad - nowa płyta. Zespół zdradził, czego możemy spodziewać się na nowym krążku

  2019-10-23
  Happysad długo trzymali fanów w niepewności, aż w końcu ujawnili szczegóły najnowszego albumu. Wiemy już, czego możemy spodziewać się po nowym albumie, a wszystko zdradził Kuba Kawalec
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz