Anna Skalik

24.01.2014 (16:42)

ROCKOWA PREMIERA: U2 - Invisible. Nowy numer będzie dostępny tylko przez 24 h! [VIDEO]Zespół U2 przekazał numer Invisible na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS. Nowa piosenka będzie dostępna za darmo na iTunes od 2 lutego 2014 - i tylko przez 24 h. Zobacz, gdzie można pobrać Invisible grupy U2.

Legenda rocka, zespół U2, słynie ze swojej charytatywnej działalności. Muzycy od lat angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Po raz kolejny pokazali, że ludzki los nie jest im obojętny.

Muzycy z U2 przekazali swój najnowszy numer - Invisible - na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS na całym świecie. Piosenka już 2 lutego 2014 będzie dostępna na iTunes. Będzie można ją pobrać za darmo, ale tylko przez 24 godziny. Za każde ściągnięcie numeru Bank Of America przekaże organizacji RED 1 dolara. Cała zebrana suma trafi do Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki <<<

Nowa piosenka U2- Invisible, została wyprodukowana przez Danger Mouse'a i zmiksowana przez Toma Emlhirsta. Ponadto, podczas Super Bowl 2014- 2 lutego - zostanie wyemitowana reklama z fragmentem teledysku U2 - Invisible.

Numer Invisible zespołu U2 będzie dostępny wyłącznie na iTunes.

>>> OWF 2014: Pixies kolejną gwiazdą na Orange Warsaw Festival 2014 <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz