Anna Skalik

24.01.2014 (16:42)

ROCKOWA PREMIERA: U2 - Invisible. Nowy numer będzie dostępny tylko przez 24 h! [VIDEO]Zespół U2 przekazał numer Invisible na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS. Nowa piosenka będzie dostępna za darmo na iTunes od 2 lutego 2014 - i tylko przez 24 h. Zobacz, gdzie można pobrać Invisible grupy U2.

Legenda rocka, zespół U2, słynie ze swojej charytatywnej działalności. Muzycy od lat angażują się w różne akcje na rzecz pomocy potrzebującym. Po raz kolejny pokazali, że ludzki los nie jest im obojętny.

Muzycy z U2 przekazali swój najnowszy numer - Invisible - na rzecz organizacji RED, walczącej z AIDS na całym świecie. Piosenka już 2 lutego 2014 będzie dostępna na iTunes. Będzie można ją pobrać za darmo, ale tylko przez 24 godziny. Za każde ściągnięcie numeru Bank Of America przekaże organizacji RED 1 dolara. Cała zebrana suma trafi do Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

>>> OWF 2014: line-up, bilety, zniżki <<<

Nowa piosenka U2- Invisible, została wyprodukowana przez Danger Mouse'a i zmiksowana przez Toma Emlhirsta. Ponadto, podczas Super Bowl 2014- 2 lutego - zostanie wyemitowana reklama z fragmentem teledysku U2 - Invisible.

Numer Invisible zespołu U2 będzie dostępny wyłącznie na iTunes.

>>> OWF 2014: Pixies kolejną gwiazdą na Orange Warsaw Festival 2014 <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz