Anna Skalik

07.03.2014 (11:23)

ROCKOWA PREMIERA 2014: nowe video Fall Out Boy z udziałem Courtney Love - Rat A Tat [VIDEO]Ukazał się nowy klip grupy Fall Out Boy - Rat A Tat. Teledysk z gościnnym udziałem Courtney Love miał swoją premierę 6 marca 2014. Zobaczcie go na EskaROCK.pl.

Fall Out Boy - Rat A Tat: premiera klipu do numeru z udziałem Courtney Love odbyła się 6 marca 2014. Nowy teledysk już teraz możecie zobaczyć na EskaROCK.pl.

Rat A Tat to piosenka z płyty Save Rock'N'Roll Fall Out Boy, która ukazała się w kwietniu 2013. Na płycie gościnnie pojawiły się takie gwiazdy jak wspomniana Courtney Love, Elton John czy amerykański raper Big Sean.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

Klip do Rat A Tat jest już kolejnym teledyskiem, który powstał do piosenek z płyty Save Rock'N'Roll. Zgodnie z zapowiedziami zespołu, każdy z utworów na albumie będzie miał swój klip. Wszystkie teledyski będą elementami jednej historii.

Teledysk do Rat A Tat jest dziewiątą już częścią cyklu, którego odcinki ukazują się jako The Young Blood Chronicles.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Fall Out Boy - Rat A Tat

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Warszawskie ZOO: Niedźwiedzie znikną z wybiegu! Wszystko przez ostatnią sytuację

  2020-05-26
  Ostatnie wydarzenia, związane z wtargnięciem pijanego mężczyzny na wybieg dla niedźwiedzi, wywołały natychmiastową reakcję warszawskiego zoo. Niedźwiedzie mają zniknąć z wybiegu!
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz