Anna Skalik

07.03.2014 (11:23)

ROCKOWA PREMIERA 2014: nowe video Fall Out Boy z udziałem Courtney Love - Rat A Tat [VIDEO]Ukazał się nowy klip grupy Fall Out Boy - Rat A Tat. Teledysk z gościnnym udziałem Courtney Love miał swoją premierę 6 marca 2014. Zobaczcie go na EskaROCK.pl.

Fall Out Boy - Rat A Tat: premiera klipu do numeru z udziałem Courtney Love odbyła się 6 marca 2014. Nowy teledysk już teraz możecie zobaczyć na EskaROCK.pl.

Rat A Tat to piosenka z płyty Save Rock'N'Roll Fall Out Boy, która ukazała się w kwietniu 2013. Na płycie gościnnie pojawiły się takie gwiazdy jak wspomniana Courtney Love, Elton John czy amerykański raper Big Sean.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

Klip do Rat A Tat jest już kolejnym teledyskiem, który powstał do piosenek z płyty Save Rock'N'Roll. Zgodnie z zapowiedziami zespołu, każdy z utworów na albumie będzie miał swój klip. Wszystkie teledyski będą elementami jednej historii.

Teledysk do Rat A Tat jest dziewiątą już częścią cyklu, którego odcinki ukazują się jako The Young Blood Chronicles.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Fall Out Boy - Rat A Tat

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

  2019-11-19
  Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
 • Mötley Crüe reaktywują się na trasę po USA! Zespół chce powrócić i zagrać z wyjątkowymi gośćmi

  2019-11-19
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół zamierza powrócić i zagrać kilka koncertów po USA.
 • Vane i Moyra ogłaszają wspólną trasę koncertową

  2019-11-19
  Po wielu udanych koncertach oraz wspólnym udziale w festiwalach Uwolnić Muzykę oraz Pol’and’Rock 2019, VANE i MOYRA ruszają w trasę STORM OF FATE TOUR 2020, w ramach której na przestrzeni czterech tygodni odwiedzą osiem klimatycznych klubów rozsianych po całej Polsce!
 • Breaking Bad w rzeczywistości. Policjanci zatrzymali dwóch profesorów akademickich którzy produkowali narkotyki

  2019-11-19
  To, że serial 'Breaking Bad' stał się kultowy, nie trzeba raczej nikomu udowadniać. Jednak, to, że tego typu rzeczy dzieją się w rzeczywistości, to może już zaskakiwać i szokować.
 • Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwalu

  2019-11-19
  Joker to absolutny fenomen i film, o którym będzie się mówiło bardzo, bardzo długo. Produkcja zbiera masę nagród, w tym na festiwalach w Polsce! Jurorów jakiej imprezy zachwycił film?
 • Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażająca

  2019-11-19
  Podpisy gwiazd rocka i celebrytów, są zazwyczaj wiele warte i traktowane są jako cenne zdobycze. Bębniarz Iron Maiden, Nicko McBrain odmówił pewnego razu podpisu, ponieważ prośba była przerażająca.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz