Anna Skalik

10.03.2014 (15:05)

ROCKOWA PREMIERA 2014: Janusz Panasewicz - Między Nami Nie Ma Już to singiel z solowej płyty muzyka Lady Pank [VIDEO]Między Nami Nie Ma Już to tytuł singla Janusza Panasewicza z jego drugiej solowej płyty - Fotografie. Premiera albumu już 25 marca 2014. Gdzie można posłuchać nowej piosenki Janusza Panasewicza?

Druga solowa płyta Janusza Panasewicza z Lady Pank, album Fotografie, ukaże się już 25 marca 2014. Tymczasem, do Sieci trafił singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. Piosenka Między Nami Nie Ma Już została opublikowana 7 marca 2014.

Płyta Fotografie składać się będzie z 10 piosenek, z których większość skomponował John Porter. Produkcją albumu zajął się Kuba Galinski.
Oto pełna tracklista drugiej solowej płyty Janusza Panasewicza.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

1. Między nami nie ma już
2. Nie ma w życiu ważnych spraw
3. Do góry głowa przyjacielu
4. Co będzie gdy
5. Nie zamykaj okien
6. Tępy nóż
7. Facet na plaży
8. Druga szansa
9. Bierze mnie na sentymenty
10. Autostradą

Album Fotografie będzie do kupienia także na iTunes. Fani, którzy pobiorą płytę za pośrednictwem tej platformy dostaną bonus w postaci dodatkowego, jedenastego numeru pt. Doboszka. Piosenka ta nie znajdzie się na klasycznym wydaniu płyty.

>>> Festiwalowy rozkład jazdy 2014 - miejsca, terminy i gwiazdy festiwali w Polsce 2014 <<<


Numer Między Nami Nie Ma Już możecie znaleźć w Internecie, tymczasem prezentujemy Wam okładkę płyty Fotografie oraz przypominamy jeden z numerów z pierwszego solowego krążka Janusza Panasewicza.

Janusz Panasewicz - Obudź SięESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz