Dominik Pajewski

08.10.2019 (08:33)

Rock na bagnie 2020 - zespoły, bilety, dataRock na Bagnie 2020: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy. Sprawdźcie datę, miejsce i szczegóły biletów, na EskaROCK.pl. To będzie głośna impreza!

Rock na Bagnie 2020: kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa edycja festiwalu? Sprawdźcie też, co z biletami i jakie plany mają organizatorzy. Szykuje się kolejna, mocna edycja imprezy, która od lat jest stałym punktem miłośników koncertów.

DAWID PODSIADŁO JAKO NASTOLATEK. TAK WOKALISTA WYKONAŁ HIT OASIS [WIDEO]


Rock na Bagnie 2020 - kiedy i gdzie kolejna edycja?

10. edycja Rock Na Bagnie odbędzie się w dniach 3 – 4 lipca 2020 roku w Goniądzu. Nie jest to raczej zaskoczenie dla fanów imprezy, także standard daty został utrzymany. A co jeśli chodzi o zespoły?

Rock na Bagnie 2020 - kto zagra?

Pierwszą, z ogłoszonych gwiazd przyszłorocznej edycji będzie basista UK Subs oraz Iggy Popa, Alvin Gibbs. Artysta pojawi się ze swoim zespołem Disobedient Servants.


Rock na Bagnie 2020 - BILETY

Do końca grudnia karnety dostępne są w cenie 80 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że później cena karnetu będzie stopniowo wzrastać. Bilety można kupować TUTAJ.

OZZY OSBOURNE UMRZE PRZED BOŻYM NARODZENIEM? TAK TWIERDZĄ MEDIA. SHARON OSBOURNE OSTRO ODPOWIADA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz