Dana Pakońska

28.05.2015 (16:30)

ROCK IN SUMMER 2015: Body Count i Ice-T na jednej scenie! ZMIANA MIEJSCA KONCERTU. CO Z BILETAMI? [VIDEO 18+]W 2015 na imprezie Rock in Summer pojawi się grupa Body Count wraz z jej założycielem, charyzmatycznym raperem Ice-T. Mamy dla Was informację o biletach, dokładnej dacie koncertu rapcore'owego zespołu. UWAGA: Body Count zagra w innym miejscu!

[AKTUALIZACJA] Zarówno Body Count & Ice-T, jak i hardcore punkowy zespół Suicidal Tendencies zagrają 16 czerwca na festiwalu Rock In Summer 2015, ale nie, jak zapowiadano, w Parku Sowińskiego, tylko w klubie Progresja przy ulicy Fort Wola 22 w Warszawie. BILETY na oba występy zachowują ważność.

Szykuje się wielkie muzyczne wydarzenie dla fanów kapeli Body Count! Ice-T wraz z zespołem pojawią się na koncercie w Polsce we wtorek, 16 czerwca 2015. Będzie to występ w ramach Rock in Summer, festiwalu organizowanego przez agencję Go Ahead. Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie i za kupić bilety na tę imprezę lub zastanawiacie się nad miejscem występu gości z Body Count, nie będziemy trzymać Was dalej w niepewności.

>>> Rockowe Koncerty 2015 - sprawdź, czyje występy czekają nas w nadchodzącym roku <<<


Body Count wraz z Ice-T, Suicidal Tendencies (support: Hope) wystąpią w Warszawie. Ceny biletów to 130 i 150 złotych - jeszcze dostępne! Wejściówki można kupić od czwartku, 11 grudnia 2014 na stronie organizatora oraz m. in. na Eventim, eBilet i TicketPro.

>>> Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski <<<

Body Count - Talk Sh*t, Get Shot (wersja bez cenzury 18+)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawi 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • Łódzkie HEDONE powróciło z nowym singlem po 15 latach

  2020-04-02
  Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz