Dominik Pajewski

16.09.2020 (13:54)

Robert Plant zdradził, który znany muzyk rozdawał marihuanęRobert Plant przez lata swojej kariery, widział wiele rzeczy, które często mogą zaskakiwać. Artysta ostatnio podzielił się tym, który z muzyków miał najwięcej marihuany i chętnie się nią dzielił z innymi.

Robert Plant jest jednym z tych muzyków, który przez lata swojej kariery robił i widział tak różne rzeczy, że czasami można nie wierzyć. Tym razem frontman Led Zeppelin, podzielił się wspomnieniem o muzyku, który posiadał najwięcej marihuany i chętnie się nią dzielił.

RAMMSTEIN - NOWA PŁYTA W DRODZE? ZESPÓŁ PRZEBYWA W STUDIU NAGRANIOWYM


Robert Plant: on miał cały wagon towaru. Wszystko darmowe.

W wywiadzie dla podcastu 'Digging Deep', Robert Plant wspomniał, który artysta miał bardzo dużo marihuany i chętnie się z nią dzielił:

Zostaliśmy kilka miesięcy temu zaproszeni na trasę w Williem Nelsonem. Podróżował wielkim autokarem i rozdawał wszystkim trawę. Po prostu rozdawał. Miał cały wagon towaru. Wszystko darmowe. Mogłeś wejść, wziąć działkę i wyjść po drugiej stronie.

Warto dodać, że Robert Plant koncertował z Williem Nelsonem w 2019 roku, także sytuacja jest dosyć świeża. Jak widać, rock and roll jest cały czas żywy, a gwiazdy rocka cały czas bawią się jak chcą.

DONALD TRUMP JEST FANEM GUNS N' ROSES! PREZYDENT USA MA NAWET SWÓJ ULUBIONY KLIP ZESPOŁU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz