Dominik Pajewski

09.07.2020 (12:52)

Robert Burneika - jak dzisiaj wygląda Hardkorowy Koksu? Czy mocno się zmienił?Robert Burneika stał się w pewnym momencie prawdziwym memem i symbolem internetu. W ostatnim czasie stało się jednak cicho o kulturyście i nie wszyscy wiedzieli co u niego. W sieci jednak można znaleźć aktualne zdjęcie i informacje na temat Hardkorowego Koksa.

Robert Burneika stał się około 10 lat temu gwiazdą internetu, a to za sprawą filmów, w których w zabawny sposób opisywał swoje życie. Hardkorowy Koksu otarł się nawet o sporty walki, gdzie pokazał, że całkiem nieźle mu idzie, jednak zrezygnował z tej dyscypliny. Wiadomo, nie wszystko jest dla wszystkich i nie chodzi o to, by robić rzeczy niekoniecznie z przekonaniem.

O sportowcu zrobiło się jednak cicho jakiś czas temu i nie bardzo było wiadomo, co obecnie robi i jak wygląda. W sieci jednak nic nie ginie i łatwo dowiedzieć się co i jak.

Robert Burneika - jak obecnie wygląda Hardkorowy Koksu?

Robert Burneika ma na swoim koncie wiele wyróżnień jako kulturysta i gdy wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z 2008 roku, wszyscy byli zaskoczeni. Nie zabrakło komentarzy na temat obecnego wyglądu sportowca, podkreślając, że kiedyś był w lepszej formie. Zobaczcie jak wyglądał w 2008 roku Burneika:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz