Dominik Pajewski

21.10.2019 (12:08)

Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkachBillie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.

Billie Eilish jest prawdziwym fenomenem, który zaskakuje wszystkich. Młoda artystka, podbija listy przebojów, na jej koncertach bawi się tysiące fanów, a świat rockowy zaczyna coraz bardziej doceniać jej twórczość.

LINDEMANN UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNKĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]
 Billie często zaskakuje swoimi stylizacjami, które często przyciągają uwagę i często  przypominają pidżamy. Niedawno, wokalistka pojawiła się w koszulce, która połączyła motywy trzech różnych wykonawców i to wykonawców typowo rockowo/metalowych. Shirt był połączeniem motywów Roba Zombie, Cradle Of Filth oraz Type O Negative, co wywołało pewnego rodzaju dyskusje.

Type O Negative skomentowali całą sytuację pisząc:

Billie Eilish z pewnością jest wyjątkową i zajebistą gwiazdą, która chodzi własną ścieżką. Niesamowite widzieć, że wspiera Type O.Teraz stylizację skomentowali Rob Zombie oraz Cradle Of Filth.

Artyści komentują koszulkę Billie Eilish

Tym razem głos zabrali Rob Zombie i Cradle Of Filth. Słynny reżyser i muzyk napisał:

Billie Eilish daje czadu w kolejnej koszulce Zombiego. Rock on!

Cradle Of Filth
napisali z kolei:

Cokolwiek myślicie o Billie Eilish ma naprawdę dobry gust jeśli chodzi o muzykę gotycką.

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz