Daniel Wardziński

12.01.2016 (14:02)

Rob Zombie - informacje o nowej płycie. Mamy okładkę, tracklistę i tytuł materiału - sprawdźcieRob Zombie zaprezentował kolejne szczegóły nowej płyty o ekscentrycznym tytule The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser - tracklista i okładka albumu już teraz na EskaROCK.pl.

Rob Zombie zdradził nowe szczegóły związane z nadchodzącym i oczekiwanym od dawna nowym albumie artysty. Niecodzienny tytuł The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser kryje nową porcję muzyki genialnego artysty. Mamy oficjalną okładkę, a także oficjalną tracklistę materiału. Kiedy premiera? Sprawdźcie najnowsze doniesienia prosto od Roba.

Rob Zombie to człowiek bardzo zapracowany. Pracuje jednocześnie nad wieloma projektami, ustala priorytety i stara się zorganizować. W tej chwili kwestie nowego albumu już oficjalnie potwierdzono - premiera albumu będzie miała miejscu w kwietniu 2016 roku. Sprawdźcie oficjalną tracklistę materiału:

TRACKLISTA:

1. “The Last of the Demons Defeated”
2. “Satanic Cyanide! The Killer Rocks On!”
3. “The Life and Times of a Teenage Rock God”
4. “Well, Everybody’s F–king in a U.F.O.”
5. “A Hearse Overturns With the Coffin Bursting Open”
6. “The Hideous Exhibitions of a Dedicated Gore Whore”
7. “Medication for the Melancholy”
8. “In The Age of the Consecrated Vampire We All Get High”
9. “Super-Doom-Hex-Gloom Part One”
10. “In the Bone Pile”
11. “Get Your Boots On! That’s the End of Rock And Roll”
12. “Wurdalak”
 
 
 
Szpilka - Wilder - transmisja TV. Gdzie oglądać walkę o Mistrzostwo Świata w Polsce
Kiedy jest Blue Monday? Czemu akurat ten dzień uznano za najsmutniejszy w roku?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz