Dominik Pajewski

17.09.2020 (10:42)

Rob Halford chciał poderwać wokalistę Iron Maiden. Co działo się na wspólnej trasie zespołów?Rob Halford zapowiadał swoją autobiografię, jako książka, która będzie zawierać mocne szczegóły z życia wokalisty. Faktycznie tak jest, ponieważ w książce możemy znaleźć historię, jak Halfrod chciał poderwać wokalistę Iron Maiden - Paula Di’Anno.

Rob Halford wielokrotnie podkreślał, że w jego autobiografii pojawią się mocne szczegóły z jego życia. Faktycznie, frontman Judas Priest nie owija w bawełnę i jedną z historii, która została przytoczona, jest wspólna trasa Judas Priest i Iron Maiden. Dokładniej chodzi o fakt, że Halford chciał poderwać Paula Di’Anno!

DONALD TRUMP JEST FANEM GUNS N' ROSES! PREZYDENT USA MA NAWET SWÓJ ULUBIONY KLIP ZESPOŁU


  

Rob Halford chciał poderwać Paula Di' Anno. Jak wyglądała sytuacja?

Jak wspomina Halford w swojej autobiografii pod tytułem 'Confess':

Nie spędzaliśmy dużo czasu z Iron Maiden na tej trasie, ale może zbyt dosłownie zrozumiałem słowa Paula Di’Anno, że ma w dupie Judas Priest, bo pewnej nocy razem się upiliśmy i próbowałem go uwieść. Udaliśmy się do mojego pokoju, gdzie kontynuowaliśmy picie, ale byłem zbyt nawalony, żeby czegokolwiek próbować, a on był zbyt nawalony, żeby zorientować się, czego chciałem. I dobrze, że tak się skończyło.

Więcej będzie można znaleźć w biografii Roba Halforda, która ukaże się na koniec września 2020.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz