Anna Skalik

19.02.2016 (16:11)

Rewelacyjne wykonanie w finlandzkim talent show - Tarja Turunen w szoku.Uczestnik finlandzkiego talent show rozwalił system swoim wykonaniem kawałka Children Of Bodom. Tarja Turunen była w szoku!

Finlandia nie na darmo bywa określana wylęgarnią metalowych zespołów, bo ostra muza ma tam bardzo wielu fanów. Widać to także w talent showach, w których pojawia się wiele osób wykonujących metalowe lub rockowe kawałki. Także jury programów może być bardziej rockowo-metalowe. W ostatniej edycji The Voice Of Finland w fotelach trenerów zasiedli m.in. Tarja Turunen i Michael Monroe, których dosłownie zmasakrowało wykonanie jednego z uczestników show. Młody Finlandczyk wziął na tapetę kawałek Children Of Bodom - Hate Me. Tarja Turunen dosłownie była w szoku, choć - niestety - nie zdecydowała się odwrócić i przygarnąć do swej drużyny Jaakko Heiska.

Poniżej możecie zobaczyć fragment finlandzkiego The Voice z rewelacyjnym występem, który zachwycił wszystkich jurorów.

 
Hate me - Jaakko Heiska

Aun que Jaakko no se unió al equipo de #Tarja vaya que la hizo hacer headbanger desde su lugar! con la cancion Hate me de #ChildrenOfBodom No se olviden ponerlo en HD :)Children Of BodomAll rights goes to Nelonen and The voice of finland. The original video can be found here: http://www.nelonen.fi/ohjelmat/the-voice-of-finland/1810354-jaakko-heiskan-hurja-metalliperformanssi-rajayttaa-tunnelman---kiitos-etta-annoitte-turpaan-meille-kaikille

Posted by Tarja Turunen Mexico on 23 styczeń 2015
A tak brzmi oryginał kawałka. Myślicie, że uczestnik The Voice Of Finland ma szansę zostać metalową gwiazdą?ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Oscarowy Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej oraz animowane filmy DC teraz na małym ekranie!

  2020-10-30
  Dziewięć filmów animowanych DC, wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation, trafi do serwisu HBO GO równocześnie z premierą oscarowego filmu Joker.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-29
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz