14.06.2012 (20:00)

Rekordowa aukcja plakatu The BeatlesCena to nie przeszkoda. Okazuje się, że wierni fani są w stanie zapłacić fortunę za gadżety związane ze swoimi ulubionymi artystami. Udowodnił to jeden z miłośników twórczości grupy The Beatles.

Unikatowy plakat promujący koncert The Beatles w Cavern Club w Liverpoolu osiągnął cenę 27,500 funtów. Pracownicy domu aukcyjnego Christies w Londynie mówią, że to najstarszy plakat związany z Wielka czwórką, jaki kiedykolwiek trafił na licytację. Reklama została przygotowana specjalnie na jeden koncert, który odbył się 30 listopada 1962 roku. I to jedyny istniejący egzemplarz. Przypomnijmy, że niedawno rekord cenowy pobiła też nietypowa fotografia The Beatles na słynnej Abbey Road.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • Kolorowe winyle w Empiku – jakie tytuły trafią do sprzedaży?

  2020-10-26
  Wyjątkowa, limitowana edycja kolorowych winyli w sklepach Empik. Zobacz, jakie wydania trafiły do sprzedaży.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz