Anna Skalik

04.02.2016 (15:50)

Red Hot Chili Peppers: nieznany utwór sprzed 20 lat wyciekł do Sieci!Nieznany utwór Red Hot Chili Peppers trafił do Internetu. Circle Of The Noose to kawałek, który współtworzył Dave Navarro. To prawdziwy rarytas dla fanów RHCP! Posłuchajcie koniecznie!

Red Hot Chili Peppers wywołali spore zamieszanie swoim nieznanym kawałkiem, który niespodziewanie trafił do Sieci. A jest to prawdziwy rarytas - kawałek nagrany ponad 20 lat temu, jeszcze z Davem Navarro! Utwór nosi tytuł Circle Of The Noose i powstał w czasie sesji do następcy One Hot Minute z 1995 roku. Po ukazaniu się tego krążka zespół ruszył w trasę koncertową i po powrocie z niej muzycy próbowali jeszcze wspólnie stworzyć nowy materiał. Niestety, Navarro był wtedy raczej jedną nogą już poza zespołem, więc ze wspólnych prac niewiele wyszło. Od tamtej pory nie usłyszeliśmy żadnego materiału nagranego z Navarro - aż do dziś. O tym, że jakiś nieznany materiał istnieje, wiadomo było od 1997 roku, kiedy to Dave udzielił wywiadu, w którym o niej opowiadał. 

- Jedną z najlepszych piosenek, które zrobiliśmy, jest najlepsza piosenka pop, której częścią jestem... To pop - w sensie zwrotka, refren, zwrotka, refren, solówka, uderzenie. Uwielbiam to; użyliśmy tam pętli Nusrata Fateha Ali Khana. Jest naprawdę fajna. Najlepiej opisać ją jako folk z lat 60. z ideałami lat 90., ale nienawidzę określania tego jako folk, bo nim nie jest - powiedział.

Brzmienie Circle Of The Noose możecie sprawdzić poniżej!Jeżeli interesujesz się tym, co związane z Red Hot Chili Peppers, mamy dla ciebie filmową biografię zespołu. Film Red Hot Chili Peppers – fenomen obejrzysz na eskaGO za darmo.

 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz