Anna Skalik

04.02.2016 (15:50)

Red Hot Chili Peppers: nieznany utwór sprzed 20 lat wyciekł do Sieci!Nieznany utwór Red Hot Chili Peppers trafił do Internetu. Circle Of The Noose to kawałek, który współtworzył Dave Navarro. To prawdziwy rarytas dla fanów RHCP! Posłuchajcie koniecznie!

Red Hot Chili Peppers wywołali spore zamieszanie swoim nieznanym kawałkiem, który niespodziewanie trafił do Sieci. A jest to prawdziwy rarytas - kawałek nagrany ponad 20 lat temu, jeszcze z Davem Navarro! Utwór nosi tytuł Circle Of The Noose i powstał w czasie sesji do następcy One Hot Minute z 1995 roku. Po ukazaniu się tego krążka zespół ruszył w trasę koncertową i po powrocie z niej muzycy próbowali jeszcze wspólnie stworzyć nowy materiał. Niestety, Navarro był wtedy raczej jedną nogą już poza zespołem, więc ze wspólnych prac niewiele wyszło. Od tamtej pory nie usłyszeliśmy żadnego materiału nagranego z Navarro - aż do dziś. O tym, że jakiś nieznany materiał istnieje, wiadomo było od 1997 roku, kiedy to Dave udzielił wywiadu, w którym o niej opowiadał. 

- Jedną z najlepszych piosenek, które zrobiliśmy, jest najlepsza piosenka pop, której częścią jestem... To pop - w sensie zwrotka, refren, zwrotka, refren, solówka, uderzenie. Uwielbiam to; użyliśmy tam pętli Nusrata Fateha Ali Khana. Jest naprawdę fajna. Najlepiej opisać ją jako folk z lat 60. z ideałami lat 90., ale nienawidzę określania tego jako folk, bo nim nie jest - powiedział.

Brzmienie Circle Of The Noose możecie sprawdzić poniżej!Jeżeli interesujesz się tym, co związane z Red Hot Chili Peppers, mamy dla ciebie filmową biografię zespołu. Film Red Hot Chili Peppers – fenomen obejrzysz na eskaGO za darmo.

 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz