Dominik Pajewski

02.06.2020 (14:35)

Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry albumJeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!

Świat rapu i metalu mocno się przenika od dłuższego czasu, jednak nikt nie poszedł tak daleko jak raper Ghostemane. Artysta od dawna czerpał ze sceny metalowej wiele rzeczy, wprowadzając je do swojego wizerunku, który mocno szokował jego odbiorców. Teraz raper wydał album w klimacie black metalowym, który spotkał się z ciepłym odbiorem krytyków.

KURT COBAIN BYŁ WIRTUOZEM GRY NA GITARZE? STEVE VAI NIE MA WĄTPLIWOŚCI


Raper nagrał black metalową płytę! Okazuje się, że to całkiem niezły album

Krążek ''Meinhof" jest w całości napisany przez Ghostemane'a i można nazwać go EPką, w bardzo ciężkim klimacie. Produkcja to 3 utwory, w całości 12 minut, a klimat to coś w podobnie skandynawskich dokonań black metalowców. Brzmi nieprawdopodobnie, jednak przekonacie się sami, że wszystko się tutaj zgadza:Krążek pojawił się tylko w formie cyfrowej, więc wszyscy kolekcjonerzy wydań fizycznych raczej nie będą uradowani. Chociaż, jeśli album okaże się hitem, to może będzie można go kupić na fizyku.

PLAGA SZARAŃCZY TORPEDUJE MIASTO. SCENY JAK Z FILMU GROZY [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz