Dominik Pajewski

10.07.2020 (12:46)

Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postemSeria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!

Seria Rambo jest wizytówką Sylvestra Stallone'a i jedną z tych ikonicznych ról, od których aktor nigdy się nie oderwie. Film jest na tyle ikoniczny, że co jakiś czas pojawiają się pytania o nową część i jak się okazuje, coś dzieje się w tej materii.

BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE


  

Nowa część Rambo powstanie? Sylvester Stallone rozpalił wyobraźnie fanów

Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie, które promuje obecność filmu 'Rambo: Ostatnia Krew' na AppleTV. Wpis mocno enigmatycznie mówi o powrocie słynnego bohatera. Czy jest szansa na powrót Rambo? Stallone często podkreślał, że jest dużo do opowiedzenia w historii słynnego weterana. Od jakiegoś czasu mówi się o prequelu, który miałby pokazać przemianę Johna.
 

TWÓRCY AVENGERS: ENDGAME, CHCĄ STWORZYŁ WŁAŚNE GWIEZDNE WOJNY! JAKI MAJĄ POMYSŁ?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz