09.10.2012 (19:00)

Rage Against The Machine nagrywają nowy album?Rage Against The Machine mogą w tajemnicy przed wszystkimi przygotowywać nowy album. Basista zespołu, wypytywany o to przez dziennikarzy, odpowiada "być może... być może".

Zapytany o nowy album, basista Tim Commerford, nie zaprzeczył. W rozmowie z portalem TMZ, muzyk zasugerował, że Rage Against The Machine mogą wcale nie odpoczywać, jak wydaje się to wielu osobom. 

Gdyby podejrzenia okazały się prawdziwe, grupa nagrywałaby swój piąty album, a pierwsze dzieło od czasów krążka "Renegades" sprzed 12 lat. 

Przypomnijmy, że Rage Against The Machine rozstali się w 2000 roku, kiedy z zespołu odszedł wokalista Zack de la Rocha. Pozostali muzycy założyli Audioslave, wraz z Chrisem Cornellem. RATM wrócili do grania koncertów w 2007 roku. Ostatni występ grupy odbył się w Los Angeles, w lipcu 2011 roku.
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?

  2020-07-01
  Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.
 • System Of A Down zagrane na narysowanej perkusji. To się nazywa kreatywność

  2020-07-01
  System Of A Down prawdopodobnie nie wydadzą już nigdy płyty, jednak fani nadal pokazują w sieci, jak bardzo ważny jest dla nich zespół. W sieci pojawiła się specjalna przeróbka, która pokazuje, że można zagrać hit zespołu, nie posiadając prawdziwej perkusji.
 • Nowa płyta Metalliki powstaje! Rob Trujillo: Jesteśmy podekscytowani

  2020-07-01
  Nowa płyta Metalliki to rzecz, na którą czekają wszyscy fani zespołu. Okazuje się, że grupa pracuje nad nowym krążkiem, a wszystko idzie bardzo dobrym tempem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz