Dominik Pajewski

05.09.2016 (15:54)

R.E.M. w wersji metalowej: Leo Moracchioli gra Losing My ReligionLegendarna ballada R.E.M., która chwyta za serce każdego, została absolutnie zmieniona. Sprawdźcie, jak brzmi Losing My Religion w wersji metalowej, według  Leo Moracchioliego.

Według fanów R.E.M., utwór "Losing My Religion" to najsłabsza kompozycja w historii zespołu. Jednak, ten kawałek stał się pewnego rodzaju hymnem lat 90tych i pozwolił R.E.M. przebić się na świecie oraz zapewnił grupie wiele nagród. Dla wszystkich, którzy uważają, że ten utwór został już absolutnie wyeksploatowany, Leo Moracchioli ma dobrą wiadomość! Powstała właśnie wersja metalowa, dzięki której legendarny utwór R.E.M. zyskał nowe oblicze. Wiadomo, dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych i taka wersja z pewnością zmieni Wasze patrzenie na ten utwór. Posłuchajcie sami:Ciekawe czy Michael Stipe z R.E.M. byłby zadowolony z takiego coveru? Być może, słynny wokalista wkrótce wyrazi swoje zdanie na temat tej przeróbki.
 

R.E.M. na metalowo, kino w rękach DJ-a.. Jeżeli zwariowane muzyczne eksperymenty to coś dla Ciebie, już teraz wejdź na eskaGO! W serwisie znajdziesz Dzień Zabijania, produkcję w reżyserii Josepha Hahna z Linkin Park z elektryzującą muzyką zespołu na ścieżce dźwiękowej:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz