Dominik Pajewski

05.09.2016 (15:54)

R.E.M. w wersji metalowej: Leo Moracchioli gra Losing My ReligionLegendarna ballada R.E.M., która chwyta za serce każdego, została absolutnie zmieniona. Sprawdźcie, jak brzmi Losing My Religion w wersji metalowej, według  Leo Moracchioliego.

Według fanów R.E.M., utwór "Losing My Religion" to najsłabsza kompozycja w historii zespołu. Jednak, ten kawałek stał się pewnego rodzaju hymnem lat 90tych i pozwolił R.E.M. przebić się na świecie oraz zapewnił grupie wiele nagród. Dla wszystkich, którzy uważają, że ten utwór został już absolutnie wyeksploatowany, Leo Moracchioli ma dobrą wiadomość! Powstała właśnie wersja metalowa, dzięki której legendarny utwór R.E.M. zyskał nowe oblicze. Wiadomo, dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych i taka wersja z pewnością zmieni Wasze patrzenie na ten utwór. Posłuchajcie sami:Ciekawe czy Michael Stipe z R.E.M. byłby zadowolony z takiego coveru? Być może, słynny wokalista wkrótce wyrazi swoje zdanie na temat tej przeróbki.
 

R.E.M. na metalowo, kino w rękach DJ-a.. Jeżeli zwariowane muzyczne eksperymenty to coś dla Ciebie, już teraz wejdź na eskaGO! W serwisie znajdziesz Dzień Zabijania, produkcję w reżyserii Josepha Hahna z Linkin Park z elektryzującą muzyką zespołu na ścieżce dźwiękowej:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz