17.05.2013 (13:00)

R.E.M. nie planują reaktywacjiFani, którzy liczyli na reaktywację grupy R.E.M. raczej nie będą mieć powodów do radości. Muzycy przyznają, że nie mają absolutnie żadnych planów powrotu na scenę.

Basista Mike Mills przyznał w wywiadzie dla "Rolling Stone": "Powiedzieliśmy, że kończymy i skończyliśmy. Gdyby była szansa na jakąś trasę koncertową, nie ogłaszalibyśmy końca działalności".

Muzyk dodaje: "Nadszedł odpowiedni moment. Wizja końca zespołu i braku jakiejkolwiek trasy koncertowej bardzo nam się podoba. Wątpie, żebyście kiedykolwiek zobaczyli nas na koncertach jako R.E.M.". Mills mówi, że w tej chwili zespół ma "zero planów reaktywacji", ale nie wyklucza, że przyszłość zaskoczy muzyków, bo "nikt nie potrafi przewidzieć, co się jeszcze wydarzy".

Przypomnijmy, że grupa R.E.M. ogłosiła koniec kariery we wrześniu 2011 roku, kilka miesięcy po wydaniu 15. studyjnej płyty, czyli krążka "Collapse Into Now". Tymczasem zespół przygotowujereedycję albumu "Green" z okazji 25- lecia premiery płyty.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz