29.01.2013 (13:00)

Queens of the Stone Age: nowy album z udziałem Marka LaneganaMark Lanegan - dołączył do grona gości, którzy pojawią się na nowej płycie grupy Queens of the Stone. Muzycy właśnie potwierdzili, że zaśpiewa on na planowanym na ten rok krążku.

"Lanegan wpadł do studia. Nie mówił wiele, ale dobrze zaśpiewał" - napisali muzycy Queens of the Stone Age na swoim facebookowym profilu. To oznacza, że na nowej płycie formacji pojawi się taki zestaw muzyków jak na słynnym albumie "Songs For The Deaf".

Przypomnijmy, że podczas nagrań, za perkusją zasiadł Dave Grohl, na basie zagra Nick Oliveri. A to nie wszystkie niespodzianki. Na płycie usłyszymy, jak się okazuje, Jake`a Shearsa z grupy Scissor Sisters oraz Trenta Reznora z Nine Inch Nails.
 
Premiera nowej płyty Queens of the Stone Age, według ostatnich doniesień, planowana jest na marzec. 
 

 


  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz