07.01.2014 (11:00)

Queens of the Stone Age - zobacz niesamowity KONCERT! [LIVE, VIDEO, 2014]Grupa Quens of the Stone Age ma za sobą bardzo udane miesiące. Zespół wydał niedawno nową płytę "...Like Clockwork". Jak materiał brzmi na żywo? Zobacz koncert z cyklu Austin City Limits!

Płyta "... Like Clockwork" ukazała się w czerwcu 2013 roku. Album zyskał doskonałe recenzje na całym świecie. To równocześnie pierwsze działo Queens Of The Stone Age od wydanego w 2007 roku krążka "Era Vulgaris".

Tracklista Queens Of The Stone Age "... Like Clockwork":

Keep Your Eyes Peeled
I Sat By The Ocean
The Vampyre of Time and Memory
If I Had A Tail
My God Is The Sun
Kalopsia
Fairweather Friends
Smooth Sailing
I Appear Missing
…Like Clockwork
 
Fragmenty płyty "... Like Clockwork" grupa Queens of the Stone Age wykonała w ubiegłym roku podczas koncertu w ramach telewizyjnego cyklu Austin City Limits. Występ został właśnie udostępniony w sieci.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz