Dominik Pajewski

18.02.2020 (11:14)

Queen z Adamem Lambertem odtworzyli legendarny set z Live AidQueen cały czas koncertują z Adamem Lambertem, co spotyka się z dużym zainteresowaniem fanów. Zespół postanowił odtworzyć słynną setlistę z Live Aid, podczas jednego z koncertów.

Queen i Adam Lambert cały czas grają koncerty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Zespół gra wiele klasycznych numerów, które są do dzisiaj sztandarowymi kompozycjami. Niedawno grupa postanowiła, że odtworzy słynny set z Live Aid.

MUZYCY SYSTEM OF A DOWN NAGRALI COVER DAVIDA BOWIEGO. SERJ TANKIAN POJAWIŁ SIĘ NA WOKALU


Queen z Adamem Lambertem odtworzyli legendarny set z Live Aid

Grupa odtworzyła słynny set Live Aid z 1985, gdzie pojawiły się takie klasyki jak: 'Bohemian Rhapsody', 'Radio Ga Ga', 'We Will Rock You' i 'We Are The Champions'. Był to legendarny, 20 minutowy koncert, którzy przyćmił wszystko i wszystkich tamtego dnia. Zobaczcie, jak obecnie Queen odwzorowali słynny set:POL'AND'ROCK FESTIVAL 2020 (DAWNIEJ PRZYSTANEK WOODSTOCK) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz