Daniel Wardziński

08.11.2016 (15:11)

Queen w wersji r&b - kolejny rewelacyjny cover Postmodern Jukebox Hitem InternetuW takiej wersji Don't Stop Me Now Queen jeszcze nie słyszeliście. Kolejny rewelacyjny cover Postmodern Jukebox przenosi nas do lat 50. choć repertuar, znany nam doskonale jest sporo starszy. Wspaniałe!

Kolejny niesamowity cover w wykonaniu Postmodern Jukebox, którzy zasłynęli rewelacyjnymi przeróbkami znanych kawałków. Tym razem wzięli się za Don't Stop Me Now zespołu Queen. Po raz kolejny rozbili bank. Nagranie w przeciągu niecałych dwóch tygodni obejrzało prawie 300 tysięcy osób i ciężko się im dziwić. Wam natomiast życzymy, żebyście dołączyli do tego grona - posłuchajcie dlaczego.

Postmodern Jukebox - Don't Stop Me Now Queen

Chyba każdy zna jeden z największy power-playów zespołu Queen. Sztuka coverowania nie polega na tym, żeby zagrać kawałek równie dobrze, ale żeby udowodnić, że w zupełnie innej oprawie ma równie wielką moc. Wersja Postmodern Jukebox tradycyjnie nawiązująca do klimatów lat 50. i 60. w czarnej muzyce, tych przesiąkniętych soulem i R&B w stylu Tiny Turner czy Arethy Franklin. Jeśli wydaje Wam się, że to nie będzie interesujące dla fanów rocka... No cóż. Każdy fan rocka powinien mieć wyczucie rytmu, a jeśli ma, nie ma chyba możliwości, żeby to na niego nie zadziałało. Trzeba przyznać, że efekt po raz kolejny jest bardzo, bardzo imponujący. Freddie kiwa z góry głową z uznaniem.

 
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz