Dana Pakońska

17.02.2015 (16:55)

Queen koncert w Polsce: Adam Lambert na wokalu. Posłuchaj wykonań starych kawałków w nowych odsłonach [VIDEO]Queen i Adam Lambert w Krakowie. Jak śpiewa Adam Lambert? Jak się zaprezentuje na koncercie Queen? Członkowie zespołu zachwyceni, a fani nie dowierzają? Sprawdźcie, jak młody wokalista radzi sobie z repertuarem Queen!

Queen i Adam Lambert wystąpią w Krakowie już 21 lutego 2015. Mimo że na nieśmiertelnych kawałkach zespołu wyrastają kolejne pokolenia fanów zespołu, to nie każdy wie, jak Queen brzmi obecnie - ze wsparciem młodego, zdolnego Adama Lamberta. Niejeden fan tęskni za genialnym wokalem Freddiego Mercury'ego, choć członkowie zespołu (najczęściej Brian May) już nie raz potwierdzali, że Lambert ma znakomite warunki wokalne i dobrze się razem czują na scenie. Posłuchajcie nagrań z różnych występów. To rozjaśni kwestię, jak Queen brzmi z Adamem Lambertem na wokalu.

>>> Queen w Polsce 2015: o której otwarcie bram? O której koncert? Jak dojechać, gdzie parkować za darmo? <<<

Queen + Adam Lambert - Bohemian Rhapsody / Killer Queen>>> Tribute to Jantar z udziałem wokalistów The Voice of Poland - szczegóły <<<

Queen + Adam Lambert - Now I'm Here / Stone Cold Crazy / I Was Born To Love You
Queen + Adam Lambert - We Will Rock You / We Are The ChampionsQueen + Adam Lambert - Under PressureQueen + Adam Lambert - Fat Bottomed Girls
Do tego eskaGO dodaje darmowy film o grupie Queen. Sprawdź już teraz jak narodziła się legenda rocka w filmie Queen: Will Rock You.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz