Anna Skalik

02.03.2016 (12:05)

Punk Fest 2016 w Krakowie: data, BILETY, artyści. Sprawdź, kiedy festiwal i kto wystąpi!Punk Fest 2016: bilety, artyści, data i inne informacje. Sprawdź, kiedy Punk Fest w Krakowie i zobacz, kto zagra!

Punk Fest w Krakowie 2016: kiedy, kto wystąpi, po ile bilety? Sprawdź informacje na temat nadchodzącego wydarzenia! Punk Fest odbędzie się 12 marca 2016 w klubie Kwadrat. Impreza zaczyna się o 16.00, natomiast otwarcie już o 15.00. Podczas klubowego festiwalu na scenie zagra kilkanaście zespołów, których muzyka wpisuje się w nurt punkowy. Kto wystąpi? Poniżej rozpiska wykonawców.

Punk Fest 2016: zespoły

Główną gwiazdą Punk Festu będzie legenda polskiej sceny punkowej - grupa Dezerter. Oprócz tego usłyszymy wiele innych świetnych kapel. Oto pełen line-up Punk Festu 2016.

Dezerter, Włochaty, Moskwa, GAGA, Karcer, The Bill, Fort BS, The Bastard, Psy Wojny, Cela nr 3. Garbate Aniołki.

Punk Fest 2016: bilety


Bilety na krakowski Punk Fest 2016 są już do nabycia. Kupić je można stacjonarnie, np. w sieci salonów Empik, a także w sklepach Media Markt i Saturn oraz w kasach klubów. Cena wejściówek wynosi 70 zlotych (przedsprzedaż) i 80 - w dniu koncertu. Obok zwykłych wejściówek dostępne są również bilety kolekcjonerskie (lista punktów sprzedaży kolekcjonerskich biletów na Punk Fest 2016 na stronie organizatora).

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pussycat Dolls zrobiły soft-porno na scenie? Ponad 400 skarg na występ zespołu [WIDEO]

  2019-12-06
  Jeżeli myślicie, że szokowanie na kocertach jest tylko domenom takich zespołów jak Rammstein, to musimy was wyprowadzić z błędu. Popowy girlsband, Pussycat Dolls pokazał, że można oburzyć wiele osób swoim występem.
 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz