Dominik Pajewski

17.02.2020 (14:43)

Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?

Psy, to jeden z tych filmów, które przez wiele lat, utrzymały status kultowych i absolutnie niepodrabialnych. Specyficzny klimat, muzyka i niezapomniane role Cezarego Pazury oraz Bogusława Lindy, to wizytówka serii. Okazuje się, że powstało uzupełnienie historii, które wyjaśni, co działo się między drugą i trzecią częścią. Czym jest 'Psy 2,5. W imię miłości'?

TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU


Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

Jak poinformował wcześniej serwis NaEkranie.pl, Psy 2,5. W imię miłości. Będą audiobookiem, który powstaje za zgodą Władysława Pasikowskiego. Audiobook będzie czytany przez Cezarego Pazurę i ma być pewnego rodzaju uzupełnieniem historii. Dodatkowo, historia pojawi się w formie książki, która trafi do sprzedaży 19 lutego. Pojawił się także specjalny zwiastun wydawnictwa:ROBERT PATTISON JAKO BATMAN. UJAWNIONO WIZERUNEK AKTORA W SPECJALNYM WIDEO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz