Anna Skalik

02.07.2015 (16:55)

Przystanek Woodstock 2015: data - kiedy jest Woodstock? Ile potrwa? Sprawdź informacjeKiedy jest Przystanek Woodstock 2015? Data i szczegóły. Jeśli wybierasz się na Woodstock 2015, sprawdź na EskaROCK.pl wszystkie informacje na temat festiwalu!

Przystanek Woodstock 2015: kiedy odbędzie się największy polski festiwal? Kolejna edycja Woodstocku  w Kostrzynmei nad Odrą zaplanowana została na weekend na przełomie lipca i sierpnia. Dokładna data Przystanku Woodstock 2015 to 30 lipca - 1 sierpnia 2015.

Na największym festiwalu w Polsce na trzech scenach - Małej, Dużej i w Pokojowej Wiosce Kriszny wystąpi w sumie kilkadziesiąt gwiazd różnych scen muzycznych. Gwiazdami będą m.in. Black Label Society, Illusion, Eluveitie, Within Temptation, Decapitated. Wśród polskich wykonawców są m.in. Mela Koteluk, Voo Voo, Farben Lehre i Frontside. Dokładny line-up Przystanku Woodstock 2015 znajdziecie w linku poniżej.

>>> Przystanek Woodstock 2015 - kto wystąpi? Sprawdź pełen skład festiwalu 2015! <<<

Oprócz koncertów na Przystanku Woodstock 2015 na festiwalowiczów czekać będzie wiele innych atrakcji i wydarzeń. Działać będzie Akademia Sztuk Przepięknych, w której pojawi się m.in. Tymon Tymański oraz Kamil Bednarek.

Teraz już wiecie, kiedy jest Przystanek Woodstock 2015. Pozostaje tylko czekać na wydarzenie. Przypominamy, że impreza jest bezpłatna.

Poniżej mamy dla Was klip jednej z tegorocznych gwiazd Woodstocku - Within Temptation.
Zapowiada się gruba impreza! Ostre imprezowanie zobaczycie też w Grubym Interesie. Dwaj kuzyni muszą poprowadzić rodzinny pub i robią z niego... klub ze striptizem! W filmie: Tara Reid i Christopher Lloyd. Oglądaj teraz:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz