Daniel Wardziński

14.04.2015 (12:16)

Proletaryat - Oko Za Oko - premiera płyty - okładka, tracklista, singiel z płyty Nie Wyrażam Zgody [AUDIO]Nowa płyta zespołu Proletaryat Oko Za Oko trafiła do sprzedaży. Na EskaROCK.pl sprawdzicie oficjalną okładką, tracklistę i singiel z płyty zatytułowany Nie Wyrażam Zgody. Proletaryat nadal w formie!

Proletaryat - Oko Za Oko już jest! Nowa płyta legend polskiego rocka ujrzała światło dzienne 13 kwietnia 2015. Na EskaROCK.pl możecie sprawdzić okładkę nowej płyty Proletaryatu, tracklistę albumu oraz znakomity singiel Nie Wyrażam Zgody w wersji audio. Sprawdźcie jak zwycięzcy przeglądu w Jarocinie sprzed 25 lat radzą sobie w roku 2015.

>>> Liga Mistrzów 2015 - ćwierćfinały - terminarz i transmisje meczów w polskiej TV <<<
 
Proletaryat powstał w 1988 roku, a już dwa lat później zanotował potrójną koronę na festiwalu w Jarocinie zgarniając nagrody publiczności, dziennikarzy i organizatorów. 25 lat później grupa wydała nowy album - Oko Za Oko. Na EskaROCK.pl możecie sprawdzić jej transmisję, okładkę i oficjalny singiel z płyty zatytułowany Nie Wyrażam Zgody. Proletaryat jest w doskonałej formie.

>>> Lirydy w kwietniu nad Polską - kiedy deszcz meteorytów będzie widoczny na polskim niebie? <<<

Tracklista:

 01. Teraz, albo nie
02. Nie wyrażam zgody
03. Oko za oko
04. Inny ktoś
05. Every day, every day
06. Tyle słów
07. Skazani
08. Jeden gram
09. Tlen
10. Labirynt

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz