Dana Pakońska

30.04.2015 (16:08)

Proletaryat - Nie wyrażam zgody: nowy teledysk grupy na EskaROCK.pl [VIDEO]Rockowe premiery 2015: Oko za oko grupy Proletaryat i klip do singla Nie wyrażam zgody. Jak wygląda nowy teledysk rockowej legendy? Sprawdźcie już teraz na EskaROCK.pl!

Nie wyrażam zgody - nowy teledysk do pierwszego singla Proletaryatu z krążka, zatytułowanego Oko za oko. Jak prezentuje się klip? Oceńcie sami! Wszelkie informacje o najnowszym studyjnym albumie grupy Proletaryat znajdziecie w linku poniżej.

>>> Proletaryat - Oko za oko - premiera płyty - okładka, tracklista <<<

Zobaczcie czarno-biały teledysk Proletaryatu do pierwszego singla z krążka Oko za oko. Jak się Wam podoba? Trzeba przyznać, że odpowiedni montaż potrafi nadać utworowi niepowtarzalny klimat.

Proletaryat - Nie wyrażam zgody>>> Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015! Sprawdźcie i... Relax, Take It Easy <<<

>>> MAYWEATHER - PACQUIAO - transmisja, kulisy walki, szczegóły kontraktu, najważniejsze informacje <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz