Anna Skalik

26.06.2014 (10:27)

Progi punktowe na UW: ile trzeba mieć punktów, żeby się dostać? Sprawdź i posłuchaj numeru Lucky Man. [VIDEO]Progi punktowe na Uniwersytet Warszawski: kto dostanie się na UW? Ile trzeba mieć punktów? EskaROCK.pl sprawdza, progi punktowe na UW. Czy będziesz w gronie szczęśliwców? Sprawdź i posłuchaj numeru Lucky Man The Verve.

Jak się dostać na Uniwersytet Warszawski? Jakie są progi punktowe UW na rok 2014? Te pytania z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy zamierzają studiować na tej uczelni.

Progi punktowe to coraz bardziej gorący temat. Już po maturach 2014 i lada chwila poznamy ich wyniki, więc następną sprawą będą wymagania uczelni wyższych. Jakie progi punktowe w 2014 przyjął Uniwersytet Warszawski?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Niestety, UW nie publikuje oficjalnych progów punktowych. Choć uczelnie określają wymogi, które muszą spełniać maturzyści, by dostać się na określone kierunki studiów, to jednak najczęściej wymogi te nie są podawane.

W rzeczywistości przyjęcie na studia zależy od tego, jak dobrze zda się maturę. Uczenie stosują swoje przeliczniki punktów, ale przy liczeniu progów uwzględniają też takie czynniki jak ogólny poziom rekrutów w danym roku akademickim. Zatem jeśli szukacie oficjalnych progów na UW, to niestety nie znajdziecie żadnej informacji na ten temat. Pozostaje po prostu czekać.

>>> Matura 2014: wyniki. Jak sprawdzić w Internecie, czy zdałeś? <<<

EskaROCK.pl życzy Wam powodzenia i przypomina numer o szczęściu - Lucky Man The Verve.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz