Dominik Pajewski

04.09.2019 (13:22)

Producentka Jokera ujawniła, że nie znosi filmów komiksowychFilm o Jokerze, który ma pojawić się w szerokiej dystrybucji, wywołuje coraz więcej pozytywnych reakcji. Przedstawiony na festiwalu w Wenecji, obraz Todda Phillipsa otrzymał 8 minutową owację na stojąco. Jak się okazuje, producentka filmu nie znosi filmów komiksowych.

Solowy film o Jokerze to pozycja, na którą czekają fani uniwersum DC oraz widzowie, którzy chcieliby zobaczyć słynnego szaleńca w innym wcieleniu. Ostatnia kreacja stworzona przez Jareda Leto nie przypadła do gustu widowni, także DC stara się trochę inaczej przedstawić słynnego wroga Batmana. Okazuje się, że produkcja nie będzie należeć do głównej osi fabularnej uniwersum DC, a ma być czymś w ramach osobnej serii filmów. 

ZDJĘCIE TILLA LINDEMANNA Z MAMĄ ZROBIŁO FURORĘ WŚRÓD FANÓW RAMMSTEIN  
Nie przeszkadza to jednak nikomu, co widać doskonale po recenzjach przedpremierowych i po tym, że film otrzymał 8 minutową owację na stojąco na festiwalu w Wenecji. Okazuje się jednak, że producentka filmu, nie znosi filmów na podstawie komiksów.

Producentka Jokera nie znosi filmów na podstawie komiksów

Emma Tillinger Koskoff, która jest producentką Jokera postanowiła podzielić się dosyć ciekawym spostrzeżeniem. Według serwisu CBR, producentka nie lubi filmów komiksowych, co z resztą sama powiedziała: 
 
Filmy komiksowe nie należą do moich faworytów. W ogóle, nie jestem w stanie ich oglądać. Próbowałam, ale nie wychodzi mi to. Wiem, że powinnam, jednak nie mogę. Jednak, Joker mi się naprawdę podoba. Nawet gdybym nad nim nie pracowała to i tak bym go bezgranicznie pokochała

Joker trafi do kin 4 października 2019.

OZZY OSBOURNE POJAWI SIĘ GOŚCINNIE NA PŁYCIE JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH RAPERÓW NA ŚWIECIE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz