25.10.2012 (06:00)

Producenci "Skyfall" komentują plotki: "Muse nie miało nagrać piosenki do Bonda"Niezależnie od życzeń fanów - to nieprawda. Producenci najnowszej części przygód agenta 007 zaprzeczają plotkom o tym, że w "Skyfall" miał się pojawić utwór grupy Muse.

Producenci "Skyfall" tłumaczą, że ich pierwszym wyborem była od początku Adele. To właśnie ona wykonuje tytułowy kawałek w filmie. W wywiadzie dla "Metro" przyznają jednak, że gdyby było to możliwe, zastanowiliby się również nad Amy Winehouse.

Tymczasem wielu fanów Muse uważa, że "Skyfall" powinien towarzyszyć utwór "Supremacy" z nowego albumu Anglików,"The 2nd Law". Orkiestrowe motywy przypominają klimatem niektóre piosenki z wcześniejszych obrazów o przygodach agenta 007. Barbara Broccoli  i Michael G Wilson komentują jednak: "Nie, Adele od początku była naszą faworytką".

Daniel Craig, odtwórca roli Bonda, przyznał wcześniej w wywiadzie dla Yahoo, że popłakał się, kiedy po raz pierwszy usłyszał tytułową piosenke w wykonaniu Adele. "Już od pierwszych dźwięków, to było to, a potem, kiedy wszedł wokal, wiedziałem, że właśnie tego spodziewałem się po otwarciu filmu" - przyznaje Craig.  

 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz