25.10.2012 (06:00)

Producenci "Skyfall" komentują plotki: "Muse nie miało nagrać piosenki do Bonda"Niezależnie od życzeń fanów - to nieprawda. Producenci najnowszej części przygód agenta 007 zaprzeczają plotkom o tym, że w "Skyfall" miał się pojawić utwór grupy Muse.

Producenci "Skyfall" tłumaczą, że ich pierwszym wyborem była od początku Adele. To właśnie ona wykonuje tytułowy kawałek w filmie. W wywiadzie dla "Metro" przyznają jednak, że gdyby było to możliwe, zastanowiliby się również nad Amy Winehouse.

Tymczasem wielu fanów Muse uważa, że "Skyfall" powinien towarzyszyć utwór "Supremacy" z nowego albumu Anglików,"The 2nd Law". Orkiestrowe motywy przypominają klimatem niektóre piosenki z wcześniejszych obrazów o przygodach agenta 007. Barbara Broccoli  i Michael G Wilson komentują jednak: "Nie, Adele od początku była naszą faworytką".

Daniel Craig, odtwórca roli Bonda, przyznał wcześniej w wywiadzie dla Yahoo, że popłakał się, kiedy po raz pierwszy usłyszał tytułową piosenke w wykonaniu Adele. "Już od pierwszych dźwięków, to było to, a potem, kiedy wszedł wokal, wiedziałem, że właśnie tego spodziewałem się po otwarciu filmu" - przyznaje Craig.  

 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz