Anna Skalik

01.04.2020 (13:47)

Prima aprilis 2020: żarty przez telefon - zabawne wkrętki na 1 kwietniaPrima aprilis 2020: żarty słowne przez telefon - jak wkręcić znajomych 1 kwietnia? Sprawdź 5 propozycji na dzień żartów i psikusów!

Prima aprilis 2020: żarty na 1 kwietnia. jak najlepiej wkręcić znajomych przez telefon? 1 kwietnia to od wielu lat obchodzony w Polsce i na świecie dzień żartów. Tego dnia nie tylko nabieramy rodzinę i znajomych, robimy im psikusy i zaskakujące niespodzianki, próbujemy w śmieszny sposób oszukać. Nie jest to łatwe, bo w prima aprilis każdy jest przygotowany na to, że wszyscy chcą go wkręcić. Jeśli znajomy dzwoni i mówi, że ma złamaną nogę, to z założenia zamiast mu współczuć zaczynamy się śmieć, mówiąc, że nie damy się nabrać na taki żart (nawet jeśli ktoś rzeczywiście złamie nogę:)). Żeby wkręcić znajomego potrzeba albo coś bardzo oryginalnego, by zadziałało myślenie "no tak, to tak niesłychane, że aż możliwe", albo coś na tyle zwyczajnego, że ofiara pomyśli "no tak, przecież to nic dziwnego - zdarza się!". Przede wszystkim należy pamiętać o tym, by swój żart czy wkrętkę prowadzić do samego końca. Paradoksalnie właśnie wtedy, kiedy ktoś próbuje Was zdemaskować a Wy się opieracie, największa szansa na to, że uda się Wam wkręcić ofiarę. Jak to zrobić? Oto kilka pomysłów na to, jak wkręcić kogoś przez telefon w prima aprilis 2020!


SŁYNNY, WKURZONY DZIECIAK Z NIEMIEC ZOSTAŁ RAPEREM!

Prima aprilis 2020 - słowne żarty przez telefon

1. Na kuriera
Jak wiadomo, w Polsce firmy kurierskie dostarczają przesyłki i paczki według sobie znanych zasad - czyli kiedy chcą. Do tego zadania wykorzystaj niezbyt miło brzmiącego znajomego. Daj mu numer telefonu ofiary i niech zadzwoni z informacją, że wkrótce paczka będzie do odbioru. Nadawcą przesyłki (kiedy ofiara spyta od kogo) będziesz Ty. Ofiara będzie się zastanawiać czy to kawał - a co, jeśli nie i faktycznie ktoś coś nadał? Przypadkowo w okolicy będziesz Ty - najlepiej w miłej knajpie:)

2. Natrętny telefon
Zadzwoń do swojej ofiary z nieznanego numeru i udawaj, że chcesz się dodzwonić do kogoś innego. Kiedy ofiara wyjaśni, że to pomyłka, zadzwoń znowu. I tak kilka razy, aż się zdenerwuje;D wtedy powiedz jej, że to Ty i zapraszasz ją na spacer/kawę/piwo. Gwarantujemy, że po 10 telefonach ofiara powie "tak się domyślałam, że to ty, ale to było tak natrętne, że już sama nie byłam pewna".

3. Zakochany/zakochana nieznajoma
To prosta wkrętka: dzwonisz i atakujesz z grubej rury! Przedstawiasz się (jako swoja zmyślona postać) i kiedy ofiara odpowie, zaczynasz mówić, że przez telefon brzmi jeszcze bardziej seksi ;D Opowiadasz, skąd ją znasz i że od dłuższego czasu chcesz się z nią umówić. Uważaj, żeby ofiara nie stwierdziła, że jesteś stalkerem... Bądź przekonujący - mów, co wiesz o tej osobie, i od kogo - powołaj się np. na wspólną znajomą, która dała ten numer (koniecznie powiadom tę osobę co ma zrobić, gdyby ofiara postanowiła wszystko sprawdzić). Jak już Ci się znudzi pogawędka, po prostu powiedz, kim jesteś.Pamiętaj, że wkręcając ludzi musisz mieć dobrze przygotowany scenariusz byś nie zastanawiał się nad odpowiedzią na podstawowe pytania - jeśli ktoś je zada. trzymaj role do końca i pod żadnym pozorem nie śmiej się. Bądź stanowczy i pewny - na pewno niejedna osoba padnie ofiarą Twoich głupich telefonicznych żartów na prima aprilis!

 

PRACA ZDALNA MOŻE BYĆ KOSZMAREM DLA NIEKTÓRYCH. ZABAWNE WIDEO POKAZUJE, JAK LUDZIE NIE RADZĄ SOBIE PODCZAS KWARANTANNY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz