Anna Skalik

10.03.2014 (14:04)

PREMIERA 2014: Vader - Tibi Et Igni. Nowa płyta legendy polskiego metalu ukaże się 30 maja 2014 [VIDEO]Tibi Et Igni to tytuł nowej płyty zespołu Vader, która ukaże się 30 maja 2014. Nowe wydawnictwo Vadera zostało zrealizowane z brytyjskim perkusistą Jamesem Stewartem. Zobacz, co grupa mówi na temat płyty.

Vader wydaje kolejną płytę. Album o tytule Tibi Et Igni ukaże się 30 maja 2014. Płyta została nagrana w Hertz Studio a jej wydawcą jest Nuclear Blast.

Tibi Et Igni Vadera zawierać będzie 10 całkiem nowych numerów oraz cztery bonusowe. Dwa z nich poznamy jeszcze w kwietniu. Warto wspomnieć, że nowy materiał został zrealizowany wraz z brytyjskim perkusistą Jamesem Stewartem.

>>> Dream Theater w Gdyni - koncert 14 lipca 2014 <<<

Jak zapowiedział zespół Vader na swoim profilu na facebooku, Tibi Et Igni będzie najcięższym albumem w historii zespołu. Zobaczcie krótką informację, którą zespół opublikował w Sieci.

- Nowy album Tibi Et Igni został skończony. Pracowaliśmy nad nim w studiu Hertz od grudnia 2013 do lutego 2014. Czeka na Was 10 całkiem nowych numerów i cztery kawałki bonusowe. Dwa z nich w specjalnych wersjach ukażą się jeszcze w kwietniu (…). To będzie absolutnie najcięższy album Vadera w historii! Demony pukają do Waszych drzwi.

>>> Iron Maiden w Polsce <<<

Nie znamy jeszcze pełnej listy numerów, które znajdą się na płycie Tibi Et Igni. Jak tylko się pojawi, zaprezentujemy Wam ją na EskaROCK.pl.


Vader - Return To The Morbid Reich


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz