Anna Skalik

10.03.2014 (14:04)

PREMIERA 2014: Vader - Tibi Et Igni. Nowa płyta legendy polskiego metalu ukaże się 30 maja 2014 [VIDEO]Tibi Et Igni to tytuł nowej płyty zespołu Vader, która ukaże się 30 maja 2014. Nowe wydawnictwo Vadera zostało zrealizowane z brytyjskim perkusistą Jamesem Stewartem. Zobacz, co grupa mówi na temat płyty.

Vader wydaje kolejną płytę. Album o tytule Tibi Et Igni ukaże się 30 maja 2014. Płyta została nagrana w Hertz Studio a jej wydawcą jest Nuclear Blast.

Tibi Et Igni Vadera zawierać będzie 10 całkiem nowych numerów oraz cztery bonusowe. Dwa z nich poznamy jeszcze w kwietniu. Warto wspomnieć, że nowy materiał został zrealizowany wraz z brytyjskim perkusistą Jamesem Stewartem.

>>> Dream Theater w Gdyni - koncert 14 lipca 2014 <<<

Jak zapowiedział zespół Vader na swoim profilu na facebooku, Tibi Et Igni będzie najcięższym albumem w historii zespołu. Zobaczcie krótką informację, którą zespół opublikował w Sieci.

- Nowy album Tibi Et Igni został skończony. Pracowaliśmy nad nim w studiu Hertz od grudnia 2013 do lutego 2014. Czeka na Was 10 całkiem nowych numerów i cztery kawałki bonusowe. Dwa z nich w specjalnych wersjach ukażą się jeszcze w kwietniu (…). To będzie absolutnie najcięższy album Vadera w historii! Demony pukają do Waszych drzwi.

>>> Iron Maiden w Polsce <<<

Nie znamy jeszcze pełnej listy numerów, które znajdą się na płycie Tibi Et Igni. Jak tylko się pojawi, zaprezentujemy Wam ją na EskaROCK.pl.


Vader - Return To The Morbid Reich


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz