Daniel Wardziński

29.07.2016 (10:54)

Powstanie Warszawskie - koncert Smolika Historie. Kiedy i gdzie? Ceny biletów, szczegółyKoncert z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego będzie zarazem premierą płyty Historie, którą wspólnie nagrali Smolik, Natalia Grosiak i Miuosh. Ceny biletów i szczegóły koncertu na EskaROCK.pl.

Koncert Smolika Historie w Muzeum Powstania Warszawskiego, będzie jednym z pierwszych wydarzeń rocznicowych obchodów 72. rocznicy wybuchu Powstania. Koncert będzie zarazem oficjalną premierą płyty zatytułowanej tak samo, którą Andrzej Smolik nagrał wraz z Natalią Grosiak oraz raperem Miuoshem. Na EskaROCK.pl prezentowaliśmy Wam już pierwszy singiel z płyty zatytułowany Alunia.

Smolik - koncert Historie - kiedy i gdzie? Bilety

Justyna Rudkowska, szefowa działu edukacji kulturalnej Instytutu Stefana Starzyńskiego (oddział Muzuem PW) powiedziała: Co roku zapraszamy do współpracy przy tym koncercie różnych artystów, którzy według nas mają przede wszystkim niesamowity dar słuchania historii, wsłuchiwania się w głosy powstańców, wsłuchiwania się w Warszawę. I opowiadania tego poprzez muzykę. I staramy się zapraszać do współpracy artystów, którzy rzeczywiście potrafią to zrobić i przekazują te emocje w piękny sposób.

Koncert premierowy odbędzie się 29 lipca 2016 roku na Parku Wolności przed Muzeum Powstania Warszawskiego. Zmieści się tak kilka tysięcy osób. Bilety można kupić na oficjalnej stronie internetowej, ale też na miejscu. Cena biletu to 14 złotych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz