Dominik Pajewski

13.01.2020 (11:42)

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingoweParasite to prawdziwy hit, który podbił serca widzów i krytyków. Okazuje się, że ma powstać serial nawiązujący do filmu, a o prawa do jego zrealizowania walczą dwie duże platformy streamingowe.

Gdy film 'Parasite' pojawił się na ekranach kin, momentalnie uznano go za dzieło wielkie i bardzo ważne. Nie ma co dyskutować, film ukazujący różnice społeczne, jest na tyle uniwersalny i poruszający, że ciężko nie przyznać tutaj, że jest to dzieło bardzo ważne. Popularność przełożyła się także na zainteresowanie wielkich platform streamingowych, które chcą zrealizować serial powiązany z filmem.


GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPY

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingowe

Jak przekazał 'The Hollywood Reporter' negocjacje między twórcami, a HBO cały czas trwają. Sprawa nie jest jednak taka prosta, ponieważ druga platformą, która chce zaadaptować film na serial jest Netflix. Jak zakończą się negocjacje? Tego nie wiadomo, a wszystko zależne jest od finansów i dogadania się z twórcami.RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz