Dominik Pajewski

13.01.2020 (11:42)

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingoweParasite to prawdziwy hit, który podbił serca widzów i krytyków. Okazuje się, że ma powstać serial nawiązujący do filmu, a o prawa do jego zrealizowania walczą dwie duże platformy streamingowe.

Gdy film 'Parasite' pojawił się na ekranach kin, momentalnie uznano go za dzieło wielkie i bardzo ważne. Nie ma co dyskutować, film ukazujący różnice społeczne, jest na tyle uniwersalny i poruszający, że ciężko nie przyznać tutaj, że jest to dzieło bardzo ważne. Popularność przełożyła się także na zainteresowanie wielkich platform streamingowych, które chcą zrealizować serial powiązany z filmem.


GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPY

Powstanie serial na podstawie filmu 'Parasite'? O prawa walczą dwie platformy streamingowe

Jak przekazał 'The Hollywood Reporter' negocjacje między twórcami, a HBO cały czas trwają. Sprawa nie jest jednak taka prosta, ponieważ druga platformą, która chce zaadaptować film na serial jest Netflix. Jak zakończą się negocjacje? Tego nie wiadomo, a wszystko zależne jest od finansów i dogadania się z twórcami.RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz