Kamil Pawłowski

20.07.2018 (14:16)

Powstał budzik, dzięki któremu wstaniesz przez... orgazm! Można lepiej zacząć dzień?Masz problem ze wstaniem z łóżka rano? Wygląda na to, że ten gadżet raz na zawsze położy temu kres. Jak działa budzik, który podniesie cię na nogi dzięki orgazmowi?

Od dziś twoje poranki będą wyglądać zupełnie inaczej. Powstał zegar z alarmem, który obudzi cię poprzez orgazm. Jak działa ten gadżet i w jaki sposób można z niego korzystać? Naprawdę trudno wyobrazić sobie bardziej wymarzony sposób, żeby dobrze nastroić się na długi dzień pracy.

Budzik, który obudzi cię przez orgazm

Przyznajmy się otwarcie - o takim gadżecie marzyło wielu z nas. Zamiast przez drażniące brzęczenie codziennie otwierać oczy dzięki orgazmowi. Nasze prośby w końcu zostały wysłuchane! 
 
Budzik ten nazywa się Little Rooster (w dosłownym tłumaczeniu oznacza to 'mały kogut') i jak na razie dostępny jest wyłącznie dla pań. Jest to niewielki, płaski mechanizm, który wystarczy wsunąć w bieliznę. O wybranej porze budzik uruchamia wibracje (do wyboru jest aż 30 poziomów intensywności), które intensyfikują się w ciągu pięciu minut. Little Rooster ma także opcję drzemki, a naładowany może działać nawet przez trzy godziny! Jak na razie są trzy modele różniące się wielkością, standardowy kosztuje 80 funtów (niecałe 300 zł) i jest objęty roczną gwarancją. Co ciekawe, producent zachęca też do wykorzystywania budzika pary podczas gry wstępnej. Potwierdza także stworzenie w przyszłości wersji dla mężczyzn.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz