Daniel Wardziński

25.09.2015 (14:17)

Power Of Trinity, Illusion, Afromental, Coria, Sixpounder - TRASA ODWOŁANA. Oświadczenie zespołów.Trasa koncertowa Power Of Trinity, Illusion, Sixpounder, Coria oraz Afromental została ODOWŁANA. Zespoły wystosowały wspólne oświadczenie w tej sprawie. Co z biletami?

Power Of Trinity, Illusion, Sixpounder, Coria oraz Afromental szykowali się do wspólnej trasy koncertowej. Niestety trasa została ODWOŁANA. Zespoły pod wspólnym szyldem wydały oświadczenie w którym wyjaśniają swoim fanom jak do tego doszło i dlaczego nie będą mogli zagrać zaplanowanych czterech koncertów w dużych miastach w całej Polsce. Sprawdźcie co się stało.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice - gdzie oglądać w TV i online 25.09? Transmisja  


 

Kochani. Niestety trasa jesienna nie dojdzie do skutku, nie spotkamy się w Gdańsku, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Oto wspólne oświadczenie wszystkich zespołów.

Posted by Power of trinity on 25 września 2015

Jak widać, organizatorzy niestety nie spisali się najlepiej. Póki co informacje o zwrocie kosztów dla osób, które już zapłaciły za bilety nie zostały ujawnione. Miejmy nadzieję, że wszystko uda się załatwić w cywilizowany sposób.

Walka Adamek - Saleta - gdzie oglądać w TV i online? Streamy LIVE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz