11.09.2012 (06:00)

POWER OF TRINITY gwiazdą Rocktober Fest Party 2012!POWER OF TRINITY - to kolejna gwiazda imprezy z okazji 8. urodzin EskiROCK! Rocktober Fest Party odbędzie się w tym roku 6 listopada. Jak zdobyć zaproszenia?

Autorzy między innymi hitów "Chodź ze mną" i "Ręce" dołączają do gwiazd, które zagrają na imprezie z okazji 8. urodzin EskiROCK. Na scenie pojawią się też Morning Parade, Turboweekend i Luxtorpeda!

Szansę na pojawienie się na Rocktober Fest Party 2012, 6 listopada, będą mieć posiadacze specjalnych zaproszeń. Już wkrótce, w październiku, takie wejściówki będą do zdobycia na antenie EskiROCK! Słuchaj nas uważnie i śledź EskęROCK na facebooku!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz