21.01.2014 (10:30)

Poranna Rozgrzewka: bilety na koncert Royal Republic i płyty Black Sabbath do zgarnięcia!Poranna Rozgrzewka w EsceROCK - w tym tygodniu masz szansę zgarnąć rewelacyjne nagrody: płyty Red Hot Chili Peppers, koncertowe DVD Black Sabbath i bilety na koncert Royal Republic.

W Porannej Rozgrzewce mamy dla słuchaczy między innymi najnowsze koncertowe DVD legendy rocka, grupy Black SabbathBlack Sabbath: Live… Gathered in Their Masses”. Nagrań dokonano 29 kwietnia i 1 maja 2013 roku w Melbourne w Rod Lavar Arena, gdzie Black Sabbath rozpoczęli tournée promujące album „13”. Ozzy Osbourne (wokal), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas) są w doskonałej formie, co można zobaczyć właśnie na najnowszym DVD.

>>>Alice In Chains w Polsce: legenda grunge kolejną gwiazdą Sonisphere 2014. Zobacz, kto jeszcze zagra z Metalliką w Polsce [LINE-UP]<<<

W tym tygodniu wśród nagród są też bilety na wyjątkowy koncert. Szwedzi z grupy Royal Republic, tym razem w towarzystwie grupy The Nosebreakers, wystąpią 30 stycznia 2014 roku w klubie Hybrydy w Warszawie.
 
Muzycy Royal Republic pochodzą z Malmo, a zespół stworzyli w roku 2007. Na styczeń 2014 roku muzycy zaplanowali nowe przedsięwzięcie. Royal Republic and The Nosebreakers zagrają w sumie 9 koncertów w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, w Czechach i w Polsce, promując wspólną, akustyczną EPkę. Projekt obejmuje utwory z dwóch albumów Royal Republic, a pod nazwą The Nosebreakers ukrywają się starzy przyjaciele zespołu, którzy postanowili wesprzeć muzyków w przygotowaniu akustycznego krążka. Praca w studiu zaowocowała pomysłem na trasę koncertową.

>>>OWF 2014: Kasabian zagrają ostatniego dnia Orange Warsaw Festival 2014 [LINE-UP]<<< 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz