21.01.2014 (10:30)

Poranna Rozgrzewka: bilety na koncert Royal Republic i płyty Black Sabbath do zgarnięcia!Poranna Rozgrzewka w EsceROCK - w tym tygodniu masz szansę zgarnąć rewelacyjne nagrody: płyty Red Hot Chili Peppers, koncertowe DVD Black Sabbath i bilety na koncert Royal Republic.

W Porannej Rozgrzewce mamy dla słuchaczy między innymi najnowsze koncertowe DVD legendy rocka, grupy Black SabbathBlack Sabbath: Live… Gathered in Their Masses”. Nagrań dokonano 29 kwietnia i 1 maja 2013 roku w Melbourne w Rod Lavar Arena, gdzie Black Sabbath rozpoczęli tournée promujące album „13”. Ozzy Osbourne (wokal), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas) są w doskonałej formie, co można zobaczyć właśnie na najnowszym DVD.

>>>Alice In Chains w Polsce: legenda grunge kolejną gwiazdą Sonisphere 2014. Zobacz, kto jeszcze zagra z Metalliką w Polsce [LINE-UP]<<<

W tym tygodniu wśród nagród są też bilety na wyjątkowy koncert. Szwedzi z grupy Royal Republic, tym razem w towarzystwie grupy The Nosebreakers, wystąpią 30 stycznia 2014 roku w klubie Hybrydy w Warszawie.
 
Muzycy Royal Republic pochodzą z Malmo, a zespół stworzyli w roku 2007. Na styczeń 2014 roku muzycy zaplanowali nowe przedsięwzięcie. Royal Republic and The Nosebreakers zagrają w sumie 9 koncertów w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, w Czechach i w Polsce, promując wspólną, akustyczną EPkę. Projekt obejmuje utwory z dwóch albumów Royal Republic, a pod nazwą The Nosebreakers ukrywają się starzy przyjaciele zespołu, którzy postanowili wesprzeć muzyków w przygotowaniu akustycznego krążka. Praca w studiu zaowocowała pomysłem na trasę koncertową.

>>>OWF 2014: Kasabian zagrają ostatniego dnia Orange Warsaw Festival 2014 [LINE-UP]<<< 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Dead South w Polsce 2020 - bilety, daty, miejsca. Wszystko co trzeba wiedzieć o trasie koncertowej

  2020-02-24
  W końcu się doczekaliśmy! The Dead South - kanadyjski kwartet zagości w Polsce po raz pierwszy i to z czterema koncertami. Najważniejsze informacje dotyczące biletów, miejsc i dat znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2020-02-24
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.
 • James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]

  2020-02-24
  Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!
 • Metallica w The Voice Kids - 14-latka zaśpiewała Nothing Else Matters [WIDEO]

  2020-02-24
  W finałowym odcinku 3. edycji programu muzycznego The Voice Kids usłyszeliśmy Nothing Else Matters z repertuaru Metalliki. Piosenkę zaśpiewała Wiktoria Zwolińska. Jak oceniacie interpretację 14-latki?
 • Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

  2020-02-21
   Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz