Dominik Pajewski

25.03.2020 (12:34)

Poniedziałki z Metalliką na żywo. Zespół za pomocą transmisji zachęca do zostania w domuPandemia koronawirusa, wywróciła cały świat do góry nogami i nic nie jest takie jak przedtem. Większość osób siedzi w domach, co jest oczywiście bardzo wskazane,  jednak tryb życia się mocno zaburza. Nawet poniedziałki nie są takie złe, a dzięki Metallice stają się one jeszcze ciekawsze.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i praktycznie wszystkim wywróciła świat do góry nogami. Większość osób przebywa w domach, co jest oczywiście wskazane i pomoże w opanowaniu rozprzestrzeniającego się wirusa. Nawet poniedziałki nie wyglądają tak jak wcześniej, ponieważ i tak pozostajemy w domach, a dzięki Metallice, możemy jeszcze obejrzeć specjalne retransmisje koncertów.
 

BOOBER EATS - NOWA OPCJA. PODCZAS KWARANTANNY, DZIEWCZYNY TOPLESS DOWOŻĄ JEDZENIEPoniedziałki z Metalliką na żywo. Zespół za pomocą transmisji zachęca do zostania w domu

Zespół postanowił urozmaicić wszystkim siedzenie w domu, udostępniając swoje koncerty w całości, nazywając to ,,Poniedziałkami z Metalliką''. Występy zespołu transmitowane będą na kanale Youtube oraz na Facebooku grupy. Będą to całe występy, jak napisał zespół:

W czasach, gdy musimy zostać w domu, brakuje nam muzyki na żywo. Dlatego chcemy przypomnieć sobie nasze ulubione występy i przeżyć je z Wami jeszcze raz w odpowiedniej odległości.


Warto śledzić media społecznościowe zespołu, bo tam będą zapowiadane kolejne występy. Być może pojawi się retransmisja z któregoś z koncertów w Polsce.

SHAVO ODADJIAN (SOAD), ZDRADZIŁ CZEGO ZAZDROŚCI METALLICE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz