Dominik Pajewski

25.03.2020 (12:34)

Poniedziałki z Metalliką na żywo. Zespół za pomocą transmisji zachęca do zostania w domuPandemia koronawirusa, wywróciła cały świat do góry nogami i nic nie jest takie jak przedtem. Większość osób siedzi w domach, co jest oczywiście bardzo wskazane,  jednak tryb życia się mocno zaburza. Nawet poniedziałki nie są takie złe, a dzięki Metallice stają się one jeszcze ciekawsze.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i praktycznie wszystkim wywróciła świat do góry nogami. Większość osób przebywa w domach, co jest oczywiście wskazane i pomoże w opanowaniu rozprzestrzeniającego się wirusa. Nawet poniedziałki nie wyglądają tak jak wcześniej, ponieważ i tak pozostajemy w domach, a dzięki Metallice, możemy jeszcze obejrzeć specjalne retransmisje koncertów.
 

BOOBER EATS - NOWA OPCJA. PODCZAS KWARANTANNY, DZIEWCZYNY TOPLESS DOWOŻĄ JEDZENIEPoniedziałki z Metalliką na żywo. Zespół za pomocą transmisji zachęca do zostania w domu

Zespół postanowił urozmaicić wszystkim siedzenie w domu, udostępniając swoje koncerty w całości, nazywając to ,,Poniedziałkami z Metalliką''. Występy zespołu transmitowane będą na kanale Youtube oraz na Facebooku grupy. Będą to całe występy, jak napisał zespół:

W czasach, gdy musimy zostać w domu, brakuje nam muzyki na żywo. Dlatego chcemy przypomnieć sobie nasze ulubione występy i przeżyć je z Wami jeszcze raz w odpowiedniej odległości.


Warto śledzić media społecznościowe zespołu, bo tam będą zapowiadane kolejne występy. Być może pojawi się retransmisja z któregoś z koncertów w Polsce.

SHAVO ODADJIAN (SOAD), ZDRADZIŁ CZEGO ZAZDROŚCI METALLICE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz