Dominik Pajewski

18.10.2019 (15:27)

Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawęNiektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.

Kawa to dla niektórych niezbędne paliwo, dzięki któremu są w stanie przetrwać cały dzień. Wiadomo, bez małej czarnej, nie ma dobrego dnia, przynajmniej dla niektórych. Oczywiście, wszystko co w nadmiarze jest szkodliwe, także Polski Kawowy Kalkulator, to całkiem przydatna sprawa.

METALLICA Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ BIJE REKORDY! FILM WRACA DO POLSKICH KIN


Polski Kalkulator Kawowy - jak działa?

Zespół lekarzy z krakowskiego startupu Omni Calculator opracował specjalny licznik. Narzędzie pokaże, kiedy najlepiej pić kawę, by dodawała mocy i pomagała w efektywności. 

Kawowy Kalkulator Energii
analizuje ilość snu, godzinę wstania i na podstawie ostatniego przyjęcia kofeiny do organizmu, oblicza, kiedy potrzebna będzie kolejna dawka. Oczywiście, wszystko działa na zasadzie algorytmu, dzięki czemu dawka kofeiny jest dobrana optymalnie. Kawowy Kalkulator Enrgii możecie znaleźć na stronie Omni Calculator.

KULTOWY STYL AVE’A ZREDEFINIOWANY W JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI DLA MARKI VANS

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Freddie Mercury połączył radnych Warszawy. W stolicy powstała aleja imienia wokalisty Queen

  2019-11-08
  Freddie Mercury to artysta, który znacząco wpłynął na świat muzyki i do dziś jest ogromną inspiracją dla wielu osób. Oczywiście, po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody' zainteresowanie artystą znacznie wzrosło, co tylko cieszy wszystkich fanów. Warszawscy miłośnicy Queen, postanowili zawalczyć o miejsce dla kultowego frontmana i to pod postacią specjalnej alei. Okazało się, że walka się opłaciła, ponieważ w Warszawie powstanie specjalna alejka!
 • BOOZE & GLORY z klipem "Ten Years" zapowiada cztery polskie koncerty

  2019-11-08
  Grupa Booze & Glory, w składzie której jest dwóch Polaków, opublikowała czwarty już teledysk promujący nowy album „Hurricane”, który ukazał się w październiku. Płyta będzie promowana na czterech polskich koncertach.
 • Ozzy Osbourne powraca z nowym numerem! Do sieci trafił premierowy singiel

  2019-11-08
  O nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. W końcu do sieci trafił premierowy singiel, który zapowiada eksperymentalny album.
 • Elton John bał się występować na trzeźwo. Artysta opowiedział o ciężkim okresie swojej kariery

  2019-11-08
  Elton John w pewnym momencie swojej kariery kompletnie odleciał i nie panując nad sobą, rzucił się w wir alkoholowych i narkotycznych imprez. Artysta postanowił opowiedzieć o tym okresie swojej kariery.
 • Joe Pesci ujawnił swój talent wokalny. Gwiazdor 'Irlandczyka' nagrał numer z wokalistą Maroon 5

  2019-11-08
  Joe Pesci kojarzony jest głównie jako aktor, który często występował w filmach gangsterskich oraz sensacyjnych. Oczywiście, nie można zapomnieć o roli w filmach o Kevinie, jednak większym zaskoczeniem jest to, że Pesci śpiewa i nagrał nawet płytę, gdzie pojawia się Adam Levine z Maroon 5.
 • Joker zarobił w naszym kraju 30 milionów złotych, ale nie jest pierwszy. Kto go wyprzedził w Polsce?

  2019-11-08
  Joker zdominował kina, i nadal wywołuje wiele emocji i to nie tylko wśród fanów komiksów. W Polsce film zarobił 30 milionów złotych, jednak nie jest na szczycie box-office w naszym kraju. Kto wyprzedził film o złoczyńcy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz