Dominik Pajewski

18.10.2019 (15:27)

Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawęNiektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.

Kawa to dla niektórych niezbędne paliwo, dzięki któremu są w stanie przetrwać cały dzień. Wiadomo, bez małej czarnej, nie ma dobrego dnia, przynajmniej dla niektórych. Oczywiście, wszystko co w nadmiarze jest szkodliwe, także Polski Kawowy Kalkulator, to całkiem przydatna sprawa.

METALLICA Z ORKIESTRĄ SYMFONICZNĄ BIJE REKORDY! FILM WRACA DO POLSKICH KIN


Polski Kalkulator Kawowy - jak działa?

Zespół lekarzy z krakowskiego startupu Omni Calculator opracował specjalny licznik. Narzędzie pokaże, kiedy najlepiej pić kawę, by dodawała mocy i pomagała w efektywności. 

Kawowy Kalkulator Energii
analizuje ilość snu, godzinę wstania i na podstawie ostatniego przyjęcia kofeiny do organizmu, oblicza, kiedy potrzebna będzie kolejna dawka. Oczywiście, wszystko działa na zasadzie algorytmu, dzięki czemu dawka kofeiny jest dobrana optymalnie. Kawowy Kalkulator Enrgii możecie znaleźć na stronie Omni Calculator.

KULTOWY STYL AVE’A ZREDEFINIOWANY W JEGO NAJNOWSZEJ KOLEKCJI DLA MARKI VANS

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz