Dominik Pajewski

22.01.2019 (11:23)

Polska wersja 'The Sound of Silence'. Posłuchajcie, jak brzmi tekst w naszym języku [VIDEO]Piosenka 'The Sound of Silence' to prawdziwy hit, który stał się jeszcze bardziej popularny dzięki coverowi Disturbed. Pewien Polak postanowił przerobić słynny numer na wersję z tekstem po polsku.

Piosenka 'The Sound of Silence' to niekwestionowany hit, który wylansowała grupa Simon and Garfunkel. Oczywiście mocy temu utworowi nadała grupa Disturbed, która swoim coverem podbiła listy przebojów oraz serca fanów.

James Hetfield wkurzył się na Larsa Ulricha. Wszystko przez granie w złym tempie

  

 
Wykonanie amerykańskiej kapeli zabrzmiało 14 stycznia 2019 roku, gdy odbył się specjalny marz milczenia w Gdańsku. To wtedy mieszkańcy Gdańska uczcili pamięć Pawła Adamowicza, który został zabity podczas finału WOŚP

Queenie - czeski tribute band Queen podbija serca fanów [VIDEO]


Polski gitarzysta postanowił przerobić słynny numer na polską wersję i to z polskim tłumaczeniem. Cały tekst został zaśpiewany w naszym języku, dzięki czemu stał się on jeszcze mocniejszy w swoim przesłaniu. Posłuchajcie polskiej wersji 'The Sound Of Silence':
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz