Dominik Pajewski

22.01.2019 (11:23)

Polska wersja 'The Sound of Silence'. Posłuchajcie, jak brzmi tekst w naszym języku [VIDEO]Piosenka 'The Sound of Silence' to prawdziwy hit, który stał się jeszcze bardziej popularny dzięki coverowi Disturbed. Pewien Polak postanowił przerobić słynny numer na wersję z tekstem po polsku.

Piosenka 'The Sound of Silence' to niekwestionowany hit, który wylansowała grupa Simon and Garfunkel. Oczywiście mocy temu utworowi nadała grupa Disturbed, która swoim coverem podbiła listy przebojów oraz serca fanów.

James Hetfield wkurzył się na Larsa Ulricha. Wszystko przez granie w złym tempie

  

 
Wykonanie amerykańskiej kapeli zabrzmiało 14 stycznia 2019 roku, gdy odbył się specjalny marz milczenia w Gdańsku. To wtedy mieszkańcy Gdańska uczcili pamięć Pawła Adamowicza, który został zabity podczas finału WOŚP

Queenie - czeski tribute band Queen podbija serca fanów [VIDEO]


Polski gitarzysta postanowił przerobić słynny numer na polską wersję i to z polskim tłumaczeniem. Cały tekst został zaśpiewany w naszym języku, dzięki czemu stał się on jeszcze mocniejszy w swoim przesłaniu. Posłuchajcie polskiej wersji 'The Sound Of Silence':
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Dom z papieru - 5. sezon będzie ostatnią odsłoną serialu. Kiedy premiera?

  2020-08-07
  Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i jak się okazuje, 5. odsłona serii będzie ostatnią! Co wiemy o ostatniej odsłonie serialu?
 • Live Nation zanotowało spadek obrotów o 98%!

  2020-08-07
  Z powodu pandemii koronawirusa, branża rozrywkowa całkowicie stanęła, przez co agencje eventowe mają spory problem. Jak się okazuje. Live Nation zanotowało spadek przychodów o 98%!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz