Dominik Pajewski

14.08.2019 (11:03)

Pol'and'Rock Festival 2019: śmieci nadal zalegają w Kostrzynie. WOŚP tłumaczy całą sprawęPol'and'Rock Festival 2019 można uznać za bardzo udaną edycję imprezy, która z roku na rok staje się coraz większa. Niestety, co roku w Kostrzynie pojawia się również dużo śmieci, które zostawiane są przez uczestników festiwalu. Organizatorzy robią wszystko by śmieci zniknęły, jednak niektórym osobom przeszkadza to, że ciągle zalegają one na polu w Kostrzynie nad Odrą.

Pol'and'Rock Festival to z roku na rok coraz większa impreza, która przyciąga ogromną liczbę osób. Niestety, nie wszyscy festiwalowicze dbają o porządek podczas imprezy, przez co organizatorzy muszą radzić sobie z gigantyczną ilością śmieci, które zalegają na polu w Kostrzynie nad Odrą. 

TO BYŁ JEDEN Z NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCYCH MOMENTÓW NA POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019. AGNIESZKA CHYLIŃSKA BYŁA W SZOKU [WIDEO]

 

Jak co roku pojawiają się głosy niezadowolenia z powodu ilości śmieci, na co odpowiedziała fundacja WOŚP. Co stanie się ze śmieciami na polu?

Fundacja WOŚP odpowiada na głosy oburzenia, związane ze śmieciami na polu Pol'and'Rock Festival 

Szacuje się, że co roku śmieci na polu w Kostrzynie zostaje około 150 tysięcy ton. W sieci pojawiły się głosy oburzenia, które mówią o zalegających odpadkach na polu:


Na te głosy odpowiada rzecznik prasowy WOŚP, Krzysztof Dobies:
 
Tak, sprzątanie jeszcze trwa i trwać będzie, zgodnie z umowami, do końca miesiąca. Sporo do zrobienia jeszcze jest, ale sukcesywnie praca idzie do przodu.

Według umowy, organizatorzy mają czas do 9 września, by posprzątać teren festiwalu. Jak widać czasu jest dużo i zapewne tak jak w poprzednich latach, teren zostanie dokładnie uprzątnięty.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!

  2019-08-26
  Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.
 • El Camino - tak wygląda zwiastun filmu ze świata 'Breaking Bad'

  2019-08-26
  Fani 'Breaking Bad' czekali na ten moment, odkąd ogłoszono, że są plany przedstawienia dalszej historii Jessy'ego Pinkmana. Teraz już wiemy, że filmowa kontynuacja będzie nosić tytuł 'El Camino', do sieci trafił także zwiastun produkcji.
 • John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołu

  2019-08-23
  Mówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 
 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz