Dominik Pajewski

14.08.2019 (11:03)

Pol'and'Rock Festival 2019: śmieci nadal zalegają w Kostrzynie. WOŚP tłumaczy całą sprawęPol'and'Rock Festival 2019 można uznać za bardzo udaną edycję imprezy, która z roku na rok staje się coraz większa. Niestety, co roku w Kostrzynie pojawia się również dużo śmieci, które zostawiane są przez uczestników festiwalu. Organizatorzy robią wszystko by śmieci zniknęły, jednak niektórym osobom przeszkadza to, że ciągle zalegają one na polu w Kostrzynie nad Odrą.

Pol'and'Rock Festival to z roku na rok coraz większa impreza, która przyciąga ogromną liczbę osób. Niestety, nie wszyscy festiwalowicze dbają o porządek podczas imprezy, przez co organizatorzy muszą radzić sobie z gigantyczną ilością śmieci, które zalegają na polu w Kostrzynie nad Odrą. 

TO BYŁ JEDEN Z NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCYCH MOMENTÓW NA POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019. AGNIESZKA CHYLIŃSKA BYŁA W SZOKU [WIDEO]

 

Jak co roku pojawiają się głosy niezadowolenia z powodu ilości śmieci, na co odpowiedziała fundacja WOŚP. Co stanie się ze śmieciami na polu?

Fundacja WOŚP odpowiada na głosy oburzenia, związane ze śmieciami na polu Pol'and'Rock Festival 

Szacuje się, że co roku śmieci na polu w Kostrzynie zostaje około 150 tysięcy ton. W sieci pojawiły się głosy oburzenia, które mówią o zalegających odpadkach na polu:


Na te głosy odpowiada rzecznik prasowy WOŚP, Krzysztof Dobies:
 
Tak, sprzątanie jeszcze trwa i trwać będzie, zgodnie z umowami, do końca miesiąca. Sporo do zrobienia jeszcze jest, ale sukcesywnie praca idzie do przodu.

Według umowy, organizatorzy mają czas do 9 września, by posprzątać teren festiwalu. Jak widać czasu jest dużo i zapewne tak jak w poprzednich latach, teren zostanie dokładnie uprzątnięty.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz