Kamil Pawłowski

14.07.2020 (11:01)

Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line upNajpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!

Koronawirus dał się we znaki całej branży muzycznej. Letnie festiwale, koncerty stadionowe i wiele innych wydarzeń zaplanowanych na 2020 rok zostało odwołanych. Nie ominęło to także Najpiękniejszego Festiwalu Świata, który miał się odbyć na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Jurek Owsiak przełożył wydarzenie na przyszły rok (29-31 lipca). Jednak organizatorzy nie zapomnieli o swoich wiernych fanach i sprawili niespodziankę spragnionym festiwalowych przeżyć. Powstanie impreza zastępcza - Najpiękniejsza Domówka Świata - wydarzenie online, podczas którego wystąpi szereg artystów znanych z poprzednich edycji. 

Najpiękniejsza Domówka Świata - line up

Najpiękniejsza Domówka Świata odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia, Co przygotowali organizatorzy? "Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli" - czytamy w opisie wydarzenia. 
 
A oto cała lista artystów, których usłyszymy na Najpiękniejszej Domówce Świata (w kolejności alfabetycznej):
 
Acid Drinkers
Ania Rusowicz
Bethel
Big Cyc
Black River
BOKKA
Cyrk Deriglasoff
Dr.Misio
Elektryczne Gitary
Enej
Farben Lehre
happysad
Hunter
Jelonek
Kwiat Jabłoni
Łowcy B.
Łydka Grubasa
Majka Jeżowska
Nocny Kochanek
Piotr Bukartyk
Poparzeni Kawą Trzy
Przybył
Pull The Wire
Raz Dwa Trzy
Renata Przemyk
Romantycy Lekkich Obyczajów
Sidney Polak
Tabu
Urszula
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz