Dominik Pajewski

26.02.2020 (12:08)

Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awanturyKłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.

Kłótnie małżeńskie potrafią być czasami bardzo ostre, przeradzając się w mocne awantury, które często przechodzą do rękoczynów. Tym razem było jednak dużo mocniej i niebezpiecznie, bo w ruch poszła kusza!

OZZY OSBOURNE ZAMIAST WRÓCIĆ NA SCENĘ, NAGRA NOWY ALBUM JUŻ ZA MIESIĄC?Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

Jak podał serwis gostynka.pl, wszystko działo się na jednej z posesji w Kunowie. Wszystko wyglądało jak kolejny, zwyczajny dzień, który nie różni się od innych. Jak poinformował Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu, wszystko było tylko ciszą przed burzą. Okazało się, że mężczyzna przestawił swojej żonie dokument, który dotyczył szczegółów jego ewentualnego pochówku.

BILLIE EILISH ZAGRANA NA WIBRATORACH. TAK BRZMI NOWA WERSJA 'BAD GUY' [WIDEO]


Mąż pozostawił żonę samą, by ta zapoznała się z treścią dokumentów. Spokój nie trwał zbyt długo, ponieważ facet wrócił za chwilę do kuchni i wycelował własnoręcznie wykonaną kuszę w stronę małżonki. Kobieta miała na tyle refleksu, że zdążyła się uchylić i odwrócić, przez co strzała trafiła ją w plecy.

Gdy kobieta wyciągnęła bełt z pleców, zaczęła uciekać na podwórko i krzyczeć. Na szczęście, w domu byli synowie małżeństwa, którzy obezwładnili szalonego ojca. Kobieta trafiła do szpitala, a szalony małżonek do zakładu psychiatrycznego. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna chciał popełnić samobójstwo, o czym świadczyć może fakt, że w domu znaleziono przygotowany sznur oraz świece... Jak widać, wszystko było częścią planu, który na szczęście się nie powiódł.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz