Dominik Pajewski

09.08.2018 (12:21)

Podobał wam się odcinek Carpool Karaoke z Paulem McCartneyem? Będzie dłuższa wersjaOdcinek Carpool Karaoke z Paulem McCartneyem zdobył ogromną popularność. Twórcy postanowili udostępnić dłuższą wersję odcinka, sprawdźcie kiedy będzie dostępny.

Carpool Karaoke gościło już wielu znakomitych artystów, jednak to spotkanie było wyjątkowe. Sam Paul McCartney pojawił się w słynnym samochodzie, by pozwiedzać ulice Liverpoolu, trochę porozmawiać, a przede wszystkim pośpiewać. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie to tak wzruszające spotkanie.

Wpadka z hymnem Polski na mistrzostwach w Berlinie. Wyszło gorzej niż Górniak w 2002 roku?


 
Podczas przejażdżki panowie porozmawiali o dzieciństwie muzyka, odwiedzili znane miejsca i pośpiewali wielkie przeboje. To właśnie podczas wykonywania przeboju 'Let It Be'James Corden wzruszył się do łez. Jeżeli ten odcinek był dla was tak samo wzruszający, jak dla prowadzącego, to mamy dobra informację, pojawi się dłuższa wersja! 20 sierpnia zostanie wyemitowana dłuższa, godzinna wersja odcinka z Paulem McCartneyem. Jak napisali twórcy:
 
Byliśmy zachwyceni przyjęciem 'Carpool Karaoke with Paul McCartney'. Świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia tego materiał i wiedzieliśmy, że zrobiliśmy coś wyjątkowego, ale cudownie jest widzieć, że tak wielu ludzi to oglądało i im się podobało

Paul McCarntey w Polsce 2018 - BILETY

Paul McCartney wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie 3 grudnia 2018 roku! Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy 'Out There'. Bilety są jeszcze dostępne na stronie LiveNation.pl.
 

Kazik Staszewski i Organek wystąpili razem! Co zagrali? [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz