Dominik Pajewski

09.08.2018 (12:21)

Podobał wam się odcinek Carpool Karaoke z Paulem McCartneyem? Będzie dłuższa wersjaOdcinek Carpool Karaoke z Paulem McCartneyem zdobył ogromną popularność. Twórcy postanowili udostępnić dłuższą wersję odcinka, sprawdźcie kiedy będzie dostępny.

Carpool Karaoke gościło już wielu znakomitych artystów, jednak to spotkanie było wyjątkowe. Sam Paul McCartney pojawił się w słynnym samochodzie, by pozwiedzać ulice Liverpoolu, trochę porozmawiać, a przede wszystkim pośpiewać. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie to tak wzruszające spotkanie.

Wpadka z hymnem Polski na mistrzostwach w Berlinie. Wyszło gorzej niż Górniak w 2002 roku?


 
Podczas przejażdżki panowie porozmawiali o dzieciństwie muzyka, odwiedzili znane miejsca i pośpiewali wielkie przeboje. To właśnie podczas wykonywania przeboju 'Let It Be'James Corden wzruszył się do łez. Jeżeli ten odcinek był dla was tak samo wzruszający, jak dla prowadzącego, to mamy dobra informację, pojawi się dłuższa wersja! 20 sierpnia zostanie wyemitowana dłuższa, godzinna wersja odcinka z Paulem McCartneyem. Jak napisali twórcy:
 
Byliśmy zachwyceni przyjęciem 'Carpool Karaoke with Paul McCartney'. Świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia tego materiał i wiedzieliśmy, że zrobiliśmy coś wyjątkowego, ale cudownie jest widzieć, że tak wielu ludzi to oglądało i im się podobało

Paul McCarntey w Polsce 2018 - BILETY

Paul McCartney wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie 3 grudnia 2018 roku! Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy 'Out There'. Bilety są jeszcze dostępne na stronie LiveNation.pl.
 

Kazik Staszewski i Organek wystąpili razem! Co zagrali? [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz