Dominik Pajewski

20.11.2019 (15:35)

Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.

Gdy przychodzą święta kilku rzeczy można być pewnym: kolejek w sklepach, George'a Michaela w radiu i Kevina w telewizji. Z pewnością bez przygód chłopca, który został sam na święta w domu nie byłoby tak wesoło. Telewizja Polsat ogłosiła, kiedy będziemy mogli zobaczyć przygody Kevina samego w domu.


ILE MINUT DZIENNIE TRZEBA SŁUCHAĆ MUZYKI, BY BYĆ ZDROWYM? ZBADANO ILOŚĆ MUZYKI


Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

Według informacji, przygody Kevina, który został sam na święta w domu, zobaczymy w wigilię Bożego Narodzenia, oczywiście na antenie Polsatu. Wiele rzeczy może się zmieniać, jednak nie to i nie w święta.
 

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]


Warto też przypomnieć, ze kilka lat temu, gdy pojawiły się pogłoski, że filmu może nie być w telewizji, widzowie pisali w social mediach i do telewizji, o to by produkcja pojawiła się na ekranach. Jak widać, pewnych rzeczy nie można zmieniać.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy 15.08.?

  2020-08-13
  15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy tego dnia? Sprawdź, dlaczego wolne 15 sierpnia zostało przyjęte ustawowo.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Lana Del Rey z poetyckim debiutem! Poznaliśmy szczegóły ''Violet Bent Backwards Over the Grass''

  2020-08-12
  Ukazał się audiobook zawierający zbiór wierszy autorstwa Artystki zatytułowany „Violet Bent Backwards Over the Grass”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz