Dominik Pajewski

11.07.2019 (12:19)

Po premierze filmu 'Yesterday' płyty The Beatles wróciły na szczyty list przebojówFilm 'Yesterday' budzi ogromne zainteresowanie i jest bardzo pozytywnie oceniany przez krytyków. Okazuje się, że dzięki temu, że film pojawił się w kinach, płyty The Beatles wróciły na szczyty list przebojów. 

Gdy zapowiadano film 'Yesterday', to wszyscy spodziewali się, że produkcja może być pięknym hołdem dla The Beatles. Według krytyków, tak faktycznie jest, jednak film przyczynił się do czegoś jeszcze. Dzięki produkcji, albumu The Beatles wracają na szczyty list przebojów.

KIRK HAMMETT JEST WIELKIM FANEM HORRORÓW, JEDNAK BOI SIĘ JE OGLĄDAĆ SAM


 

Film 'Yesterday' sprawił, że The Beatles wrócili na szczyty list przebojów

Jak pokazują statystyki, takie piosenki jak: 'Here Comes the Sun', 'Let It Be', 'Hey Jude', 'Come Together', czy właśnie tytułowe 'Yesterday' - pojawiło się na Hot Rock Songs - zestawieniu Billboardu. To jednak nie koniec dobrych wyników dla The Beatles, podczas pierwszego tygodnia od premiery filmu, zanotowano 26% wzrostu sprzedaży albumów grupy. Nie można zapomnieć o streamingach, bo tam katalog zespołu został odtworzony 51,2 miliona razy, co stanowi 17% wzrostu.  

Film 'Yesterday' zobaczymy w polskich kinach od 12 lipca 2019.
 

CZY ZA PUSZCZENIE NA STADIONIE 'SEVEN NATION ARMY', JACK WHITE DOSTAJE PIENIĄDZE? MUZYK ODPOWIEDZIAŁ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz