Dominik Pajewski

11.07.2019 (12:19)

Po premierze filmu 'Yesterday' płyty The Beatles wróciły na szczyty list przebojówFilm 'Yesterday' budzi ogromne zainteresowanie i jest bardzo pozytywnie oceniany przez krytyków. Okazuje się, że dzięki temu, że film pojawił się w kinach, płyty The Beatles wróciły na szczyty list przebojów. 

Gdy zapowiadano film 'Yesterday', to wszyscy spodziewali się, że produkcja może być pięknym hołdem dla The Beatles. Według krytyków, tak faktycznie jest, jednak film przyczynił się do czegoś jeszcze. Dzięki produkcji, albumu The Beatles wracają na szczyty list przebojów.

KIRK HAMMETT JEST WIELKIM FANEM HORRORÓW, JEDNAK BOI SIĘ JE OGLĄDAĆ SAM


 

Film 'Yesterday' sprawił, że The Beatles wrócili na szczyty list przebojów

Jak pokazują statystyki, takie piosenki jak: 'Here Comes the Sun', 'Let It Be', 'Hey Jude', 'Come Together', czy właśnie tytułowe 'Yesterday' - pojawiło się na Hot Rock Songs - zestawieniu Billboardu. To jednak nie koniec dobrych wyników dla The Beatles, podczas pierwszego tygodnia od premiery filmu, zanotowano 26% wzrostu sprzedaży albumów grupy. Nie można zapomnieć o streamingach, bo tam katalog zespołu został odtworzony 51,2 miliona razy, co stanowi 17% wzrostu.  

Film 'Yesterday' zobaczymy w polskich kinach od 12 lipca 2019.
 

CZY ZA PUSZCZENIE NA STADIONIE 'SEVEN NATION ARMY', JACK WHITE DOSTAJE PIENIĄDZE? MUZYK ODPOWIEDZIAŁ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz