Dominik Pajewski

14.11.2019 (13:29)

Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.

Playboy to pewnego rodzaju symbol, który przez lata rozpalał wyobraźnie ludzi na całym świecie. Niestety, polska edycja skończy swoją działalność z końcem 2019 roku, co jest końcem pewnej epoki i jednocześnie dobrym momentem na przypomnienie kilku rozkładówek, które przeszły do historii polskiej edycji magazynu.
 

PRZYJACIELE POWRÓCĄ DZIĘKI HBO MAX? W SIECI POJAWIŁY SIĘ NOWE PLOTKI


Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

Na rozkładówkach widywaliśmy odważne zdjęcia, jak również subtelne i pobudzające wyobraźnie fotografie. Wśród wokalistek, które pojawiły się na okładce można wymienić: Korę, Edytę Górniak, Urszulę czy Kayah. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) okładki, które do dziś zapadają w pamięć.

MARILYN MANSON PORWAŁ PUBLICZNOŚĆ NA HIP HOPOWEJ IMPREZIE [WIDEO]

Kora

Kayah i Urszula

Edyta Górniak

Justyna Steczkowska

DodaWięcej zdjęć i rozkładówek znajdziecie w nagraniu poniżej:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

  2019-12-16
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Po 10 latach, John Frusiante wraca do Red Hot Chili Peppers!

  2019-12-16
  Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusiante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.
 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz